בואו להתייעץ עם עורכי דין בשאלות הנוגעות לדיני משפחה והליכי גירושין! לחצו כאן לכניסה...
פורום גירושין ודיני משפחה - דיני משפחה בכבוד הדדי | עמוד 3
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ ראשוני חינם בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה


נושא
מחבר
תאריך ושעה

מרים
17/07/2019 12:31
אבי הבנות משחק עם הסדרי הראיה כן יקח, לא יקח, מחליט על פי דעת עצמו למרות שיש הסדר של ביהמ שאף פעם לא הלך על פיו.

יכול לבטל ככה סתם בדקה ה90 ולהחליט שלא יבוא לקחת.

הסבלנות פקעה והגבולות כבר נחצו, לא משנה באיזה תצורת דרך להסביר ולהגיד זה לא עוזר כבר כמעט 6 שנים זה מתנהל ככה. עד שהחלטתי לקחת עורך דין ולבקש הסדרי ראיה חדשים בגלל החשקים של האבא...

השאלה היא עד עכשיו לא ערבתי את הבנות ( בנות 9,ו-7) כיוון שהן לא קשורות, אבל בגלל שהחלטתי שעד ביה"מ הוא לא יקח אותן גם אם יתחשק לו הסברתי את זה לבנות, וזה קשה להן לקבל את זה.

איך מתמודדים עם זה? מה אומרים, מה לא אומרים? איך עוברים את זה? כי התייאשתי מזה שהוא משחק בהן ואיתן והלב עוד יותר מרוסק לראות אותן בוכות עצובות ומתגעגעות.

האם זאת באמת החלטה נבונה בשביל הבנות או שלא?
אביה
17/07/2019 12:17
כשהלכתי לבית דין הרבני הם נתנו לי תאריך לעוד המון זמן וישבתי לדבר עם המזכיר ולבקש ממנו להקדים את הדיון ... אמרתי לו שיש חשש שהוא לא רוצה לתת גט ושהןא יברח לחול והוא הקדים לי את הדיון לעוד שבוע.... יכול להיות שכבר באותו היום יסגרו לנו הכל ? יש לנו הסכם בית משפט חתום כבר ....

מה צריך להביא איתי לשם כדי שבאמת אקבל את הגט באותו היום ?
מיטל
16/07/2019 14:51
לפי ההסכם גירושין שלנו הוא אמור להתחלק איתי בחופשת חצי חצי ובימים שלו כשאין מסגרות אז לוקח את הילדים מהבוקר ועוד כתוב שבמידה ולא לוקח אותם ביום שהוא אמור להיות איתם מהבוקר והם נשארים איתי ואז אני מפסידה יום עבודה, אז הוא ישלם לי את היום עבודה הזה לפי סכום שכתבנו.

מה שקורה עכשיו זה שהוא רוצה שכל יום חברה שלו או לא יודעת איזה בחורה תשמור עליהם כל היום, ואז ככה הוא לא צריך לקחת יום חופש וגם לא לשלם לי על יום שהוא מבריז.

אני לא מוכנה שאחת מהחברות שלו תהיה כל היום עם הילדים שלי ותשמור עליהם , הם קטנים, 4 ושנה וחצי ואני לא מוכנה שבחורות שאני לא מכירה, זרות לגמרי בשבילי ישמרו עליהם.

מה אני יכולה לעשות כדי שהבחורות האלה לא יתקרבו לילדים שלי? עם כל המטפלות המתעללות שצצות בזמו האחרון אין סיכוי שאני משאירה אותם עם מישהי זרה.... ואני גם לא יכולה להיות 3 שבועות רצוף באוגוסט בחופש.

אובדת עצות... אודה לעזרה של עורך דין לפחות בעצה טובה והכוונה...
לירן
16/07/2019 08:19
לא משנה למה?!
לא משנה איך?!
לא משנה כמה?!
לא משנה דבר!!!

אם יש לך חובות בהוצל"פ, במסלול מזונות, יעקלו לך הכל! 100% מהמשכורת! הכל!!!
אל תחיה, תשלם! אז מה אם אתה מגדל ילד לבד?! לא מעניין!!! אל תחיה, תשלם! אז מה אם אתה צריך לשלם עליו לבי"ס?! לא מעניין!!! אל תחיה, תשלם! אז מה אם אתה צריך לשלם שכירות כדי שתהיה לך ולו קורת גג?! לא מעניין!!! אל תחיה, תשלם! וזה לא שאתה מרוויח הון תועפות כל חודש....אז עד לכיסוי כל החוב, תעוקל משכורתך במלואה! חודש, חודשיים, שלושה....כשתמות ויקחו לך את הילד, אז יגידו לך שאתה יכול לקום לתחיה....פשששש! במסלול מזונות אתה רוצח ופושע וגנב יותר מכל אחר אז לא חל כאן חוק הגנת השכר....כל הכבוד למדינת ישראל.
שרון
11/07/2019 14:41
איך עוברים את התקופה הזאת? איך? התחלתי תהליך , אחרי שהוא ביקש רבנות והלכתי לעורכת דין. הוא מאוד התעצבן על כך שהלכתי לעורכת דין ולא דרך הרבנות - הוא לא כל כך צלול בתקופה האחרונה ותמיד בין עבודות מה שמשפיע עוד יותר.

הוא לא מוכן לעזוב את הבית וכרגע מה שקורה שבכל התהליך הזה (יש גם 3 ילדים בתמונה) הוא בבית. אנחנו לא מתקשרים ומידי פעם הוא זורק לי הערות נוראיות.

איך אני אמורה להמשיך ככה? ראה רק שחור מולי
דנה
07/07/2019 10:00
אנחנו לא מצליחים להתקדם עם הגירושין.

הוא עדין גר בבית.

יש לנו טיוטה של הסכם שאנחנו מסכימים עליה, אבל רוצים שעין מקצועית תעבור עליה - מגשר או עורך דין.

הוא מוכן לצאת מהבית רק אחרי שיש הסכמה על הטיוטה ואחרי שהתיעצנו עם מגשר.

אנחנו מחפשים הליך זול ככל האפשר. מגשרת שפניתי אליה לא מוכנה רק ״לעבור על ההסכם״ וטוענת שמוכנה רק להסכם שהיא מנסחת...

חשבתי לפתוח תיק באופן עצמאי בבית הדין למשפחה (אנחנו לא רוצים תיק ברבנות). הבנתי שנהיה זכאים לכמה מפגשי גישור ללא תשלום, וזה כנראה כל מה שאנחנו צריכים.

איך עושים את זה?

נתקענו בשלב הזה, ואף אחד לא מקדם את הענין, ובנתים הוא תקוע לי בבית, ישן בסלון, ומשרה תחושת דיכאון בכל הבית.

אשמח לעזרה - איך לפתוח תיק גירושין? איך לקדם את הענין בשביל לסיים את ההליכים הכי מהר שאפשר למרות המצב?
מגי
05/07/2019 10:11
תבעתי גירושין ומזונות בבית הדין הרבני. הבעל תבע פירוק שיתוף בבית המשפט. ניתן פסק דין למזונות זמניים ובינתיים הבעל העלים רכוש מהבית ובזז את הכסף בחשבון המשותף 100000 ש"ח ומכר דירה נוספת להשקעה על שמו ללא בקשה מהשופט ללא ידיעתי וללא העברת חלקי בתמורה. מכיוון שכך נמנעו ממני דמי המושכר וזהו אובדן רווח והשתלטות בן משפחה על נכס משותף שנרכש בעת הנישואין טרם הפרידה. הבעל עשה מהלכים קודמים לפרידה כדי לנשלני מדירת המגורים כגון ניכור הורי חריף וחטיפת הבנות למס' חודשים והעלמתן למקום לא ידוע כולל בעת הלימודים ונעדרו מבית הספר כמובן. בנוסף עשה ניסיון להניא את אבי למכור לו דירה עלובה שלו להשקעה בפריפריה, וגם לרכוש דירה על שמי זולה בפריפריה כדי שאעבור לגור בה או כדי לטעון שיש לי קורת גג ולזרז את פירוק השיתוף בדירתנו היוקרתית ועוד מהלכים נבזיים כגון להצהיר בבית המשפט שלא נפסקו לי מזונות אישה בבית הדין כלל למרות שהתביעה עדיין לא סגורה בנושא מזונות קבועים וגובהם. הוא הוליך שולל את בית המשפט שלא אוכל לרכוש את חלקו בדירה ואם כן עלי לשלם לו מאות אלפי ש"ח למרות שלא בוצע עדיין איזון משאבים הערכת פיצויי השתכרות נכסי קריירה ומוניטין אישי מהעסק המשותף שהעביר על שם אחר ועוד זכויות שלי שלא נלקחו בחשבון. בית המשפט האמין לו ולא המתין להכרעה בבית הדין הרבני בעניין המזונות ופסק על פירוק השיתוף. כמובן שלא ייכולתי להעריך מה חלקי ברכוש המשותף והסתבר רק בדיעבד שחלקי עובר בהרבה את שווי מחצית הדירה. כך יכלה ליפול לידי ללא תשלום לבעל ועוד היה נשאר לי עודף. גם לא נלקח בחשבון נושא האלימות והמלצת פ. הסעד בתסקיר על טיפולים נפשיים שדרשנו שיממנם ללא תגובת ביהמ"ש וביה"ד. טענתנו היא כל עוד אנו במצב פוסטראומטי לא נוכל להתנתק מהבית החממה והקרקע היציבה היחידה אחרת הטיפול לא יעיל באין ביטחון פיזי נפשי וקיומי בכלל. גרם לנו לחובות עתק בהוצאה לפועל ששולמו מדמי מזונות וקצבאות הילדים וכן חוב העסק למל"ל. זהו עד כאן רק החלק הטוב .ההמשך גרוע והרסני הרבה יותר מכאן והלאה ולא אוכל לפרט אך נזרקנו לרחוב ממש עם חפצינו ע"י הוצאה לפועל בכינוס נכסים לטובת הבעל האלים בעוולה ובהליך לא תקין במרמה ללא הודעה רשמית בדואר רשום כמקובל ועוד תלאות. כמובן ללא דמי מזונות שלא שילם בכל אותה שנה לילדים בלי כסף להובלה ולשכירת דירה וללא העברת הכסף מתמורת מכירת הדירה המשותפת. הסיוע המשפטי גורר רגליים לצערנו. אלימות כלכלית.
מגי
05/07/2019 10:09
נמסר לנו שיש להגיש תלונה נגד עורך דין ב"כ הצד השני ככונס נכסים שפעל בניגוד לחוק בכמה מישורים וגרם גם להטרדה מאיימת למשל: התקשר למשפחת המיועדים לפינוי והתרה בהם שיזרזו את פינוי הנכס ולא הגיבו לאן הם מפונים! ולא הועברו אליהם כספי תמורת מכירת דירתם כדי לשלם עבור אריזה הובלה ושכירת דירה אפילו שקל! המשפחה עברה לגור ברחוב! כמו כן לא פעל בהליך תקין כגון מסירה אישית פסק דין בתיק הכינוס ושליחה בדואר רשום תוצאות התמחרות ובכלל פינוי המשפחה נעשה לרחוב ללא ידיעתם עד לרגע האחרון לאן הם עוברים והיכן יאוחסנו מטלטליהם. ידוע שיש פסיקת בג"ץ תקדימית נגד פינוי ע"י הוצל"פ מטעם בנק הפועלים.
כ.ג
04/07/2019 15:35
בתחילת הליך גירושין... יש לנו 6 ילדים.
היינו בפגישת מהו"ת ראשונה. בעוד כשבועיים השניה.

לצערי יש לו מימון מלא מהוריו לעו"ד והוא בעמדת כח משמעותית, מאוד מחושב ונחוש להשאיר אותי בלי כלום למרות שיש לנו 2 ילדים מתחת לגיל 6 וילדה עם פיגור.

לי אין אמצעים ולא להורי ואני לא זכאית לסיוע משפטי מהמדינה בגלל גובה משכורת. אני חייבת עורך דין למקרה כזה, נכון?

אשמח לדעת איזה כלים עומדים לפני? מה אני מפספסת?
שרון (בדוי)
04/07/2019 13:21
שלשלום היינו בדיון לגט הגענו עם עדים וכוד..עשינו שם הכול הביאו עדים של הרבנות שביקשו שיחזור אחריו על כול מיני פסוקים חתם על הכול ביקשו מאיתנו לרדת למזכירות על מנת לשלם אגרה כול אחד בנפרד שילמנו הכול הגענו שוב לדיינים ודקה לפני הטקס של הגט הסופי ביקש שלום בית!! שהתעודות גירושים על השולחן של הדיינים מוכנים כבר !! האם מישהי פה נתקלה בזוהמה כזאת? למישהי קרה או ששמעתם שקרה ? אני מרגישה שהבן אדם החליט לאמלל אותי בצורה מזוויעה יש לנו 2 ילדים ואני בהריון בחודש ה8 ! כול השעות שם כול הבלאגן ובסוף אין גט!! הבן אדם ניהל חיים כפולים כך שדרך חזרה אין לעולם לא יהיה אבקש ממכם בבקשה עצות כי אפילו העו"ד שלי מזועזע חייבת לשמוע אם היו מקרים כאלה כי הדיינים ממש צרחו עליו שם הוא ביקש ויתור על הכתובה ושאמרו לו שלא כי אני לא יוותר לעולם אמר שלום בית אודה לכם מאוד
דניאל
03/07/2019 22:35
שלום עורך דין נכבד
חבר טוב שלי נתקל במצב לא נעים.. אשמח לעצות ממישהו שהתמודד עם משהו דומה..
בגיל 18 הוא הכיר מישהי, היא נכנסה להריון, הוא לא ידע על כך ודרכיהם נפרדו. השנים עברו, הוא התחתן, הביא ילד לעולם, ואחרי 7 שנים הוא קיבל ממנה צלצול בו היא מודיעה לו על קיומה של הילדה ודרישה למזונות.
פסק הדין שניתן קבע מזונות מאוד גבוהים ותשלום רטרואקטיבי עבור 7 השנים שחלפו.

לאחר שניהל מולה מו"מ, הוסכם שהוא ישלם לה בסכום אחד את רובו של החוב הרטרואקטיבי (40,000 ש"ח במזומן) ובכל חודש יעביר לחשבונה סכום של 1,400 ש"ח (לאחר 4 חודשים בהם הוא שילם לה 2,500 ש"ח כל חודש).

אך הסיפור לא נגמר.. היא לא מפסיקה לדרוש ממנו עוד ועוד כספים, מאיימת שתלך שוב לבית המשפט, מטרידה אותו ואת אשתו למרות שההסכם נעשה ברוח טובה ובהסכמת הצדדים.

יש לציין שלאותה בחורה יש שלושה ילדים משלושה גברים שונים, כך שבכל פעם שנולד עוד ילד היא העלתה את הדרישות והמשיכה להטריד ולאיים..

מה עושים במצב כזה? האם יש דרך להתמודד עם זה מבלי שהוא יאבד גם את משפחתו שלו? האם היא יכולה ללכת לבית המשפט לאחר שחתמה על ההסכם? אם כן, האם בית המשפט יתחשב בו גם כן?

מדובר בבחור צעיר, שלא משתכר בהרבה כסף בכל חודש ומצבו שלו הופך רע יותר ויותר.. הוא לא התחמק מהתשלום ולקח אחריות על מעשיו.
יפית
02/07/2019 12:45
היי, לא היינו נשואים, ביחד 8.5 שנים. לפני חצי שנה יצא מהבית. שני ילדים תאומים בני כמעט 6. אין הסכם. הסדרי ראייה שלישי וכל סופ״ש שני כלומר 75 אחוז מהזמן אצלי. גרים במרחק ארבעים דקות נסיעה ואני לא מסכימה שיטרטר את הילדים. הוא פאסיבי בעניין ההסכם. שכר עו״ד אבל מחכה לצעדים שלי. אני פיטרתי עורכת דין אחרי שזרקתי 10000 שח. רוצה להגיש תביעה למזונות ולמשמורת כי לא מאמינה ביישוב סכסוך. פגישה ראשונה של יישוב סכסוך תהיה בשבוע הבא. למה? כי פתחתי תיק לפני חצי שנה אבל דחיתי דיונים כי אמא שלו בבית חולים כבר חמישה חודשים...אתמול הבנתי שהוא יעשה הכל כדי לא לשלם לי מזונות. משלם רק חציונים. מה לעשות? מתקמצנת על עוד עורכת דין. חשבתי להגיש תביעה למזונות ומשמורת לבד, לשלם רק לכתיבה ולהגיש על שמי ולחכות. האם עדיף לשלם Fix price של 30000 שח פלוס מע״מ או לשלם על פי הצורך? הוא בטוח לא יעבור בשתיקה על התביעות שלי אבל אם יענה והשופטת תכריע אז זה סבבה, אם יתחילו דיונים אז אני צריכה עורכת דין לא? לא יודעת מה לעשות...הוא משלם חציונים אבל לא מוכן לשלם מזונות...חייבת לתבוע ואשמח לשמוע דעה של עורך דין שיוכל לעשות לי קצת סדר בתהליכים.
ארבל
02/07/2019 12:42
אנחנו פרודים כבר 4 חודשיים...

היינו בפגישה עם עורך דין מגשר בתקווה להגיע להסכם חתום, אך ללא הצלחה...

מכאן והלאה אני מתחילה עם תביעת גירושין כנראה, פשוט כי אין ברירה...

א. ארבעה חודשיים כבר שלא מקבלת שום מזונות.... יש לנו בית משותף והמשכנתא על שמו והוא משלם משכנתא ואומר שזה המזונות (המשכנתא זה 3 אלף).

ב. כל ההוצאות של הבית והילדים אני משלמת עד עכשיו ובקושיי שורדת אם המצב הזה.

ג. רוצה שהבית ישאר לנו, אך אפשר לעשות זאת??

ד. כשמתחילים עם התביעות אך כל העניין הזה מתנהל וכמה זמן לוקח לקבל תשובה?

תודה לכולם...
אנונימי
02/07/2019 11:58
הסיפור שלי הוא כזה.
התגרשתי לפני שנה וקצת, פלוס ילדה אחת שעולה לכיתה ג'. משמורת 6/8 ובאמת מנסה להיות תמיד שם בשביל הילדה כך שפעם ב...עוזר לגרושה ולוקח את הילדה גם בימים שהם לא שלי.

משלם מזונות (2000 שח לפני חצאים) מחודש הבא הגרושה עוזבת את הדירה שהייתה מתגוררת בה וחוזרת להורים שלה. אני מאוקטובר גם כן מתחיל לימודים לכן המשכורת צפויה לרדת.

איך אני יכול להקטין את תשלום המזונות? או שחייב לפנות לעורך דין? ומה עם הגרושה פתאום תתהפך עליי? וזה כבר קרה כמה פעמים ובשביל הילדה לא פעם ולא פעמיים דרכתי על עצמי.
יוסי
02/07/2019 08:53
אני הולך לרשום פה כמה דברים קשים, כנראה יעצבנו כמה מכם, אבל מרגיש צורך לפרוק.
כל כמה פוסטים אני נתקל בפוסט של ניכור הורי, כמעט תמיד נגד האב , בפוסטים הללו , בדרך כלל האבות יתבכיינו שלא רואים מספיק את הילדים , לפעמים בכלל לא, ושהגרושה משחקת משחקים עם הילדים והסדרי הראייה , ואני שואל את עצמי, מה נהיה מאיתנו הגברים? מה אתם עדר של בכיינים חסרי ביטחון ? אתם חרדים לגורל הילדים אם יגדלו ללא אבא? אז בואו ואגלה לכם שמרבית בני גילי, גדלו כמעט ללא אבא, אבא היה עובד שתי עבודות בזמנו ואמא הייתה בבית או עובדת חצי משרה, את אבא היינו רואים בעיקר בשבתות , בקידוש ובין המנוחות שלו .
אני משוכנע שכמוני , רוב בני דורי, גדלו עם ביטחון, וללא יותר מדי תסביכים ,למרות המחסור החמור באבא והקשר איתו חזק ויציב עד היום.
אני אישית חוויתי תקופה " קצרה " של שלוש שנים, ניכור הורי, בכך שמנעה קשר עם בנותי,תלונות שווא ומעצרי שווא גם היו, עד שיום בהיר אחד נפל לי האסימון ואמרתי לה במילים האלו " את יכולה ללכת לעזאזל, את והילדים שאת בטוחה שהם רק שלך, מבחינתי אני עכשיו משלם מזונות לפיליפינית שתגדל לי את הילדים עד גיל 18 ,אז אל תפני אלי בשום בקשה, הכל דרך בית משפט, תגישי בקשה, אני אדון בה ואתן תשובה, מבחינתי, הילדים יגדלו ויחפשו את אבא לבד , עד אז, לפחות יהיה לי שקט ושלווה לעבוד ולשקם את החיים שלי מחדש. "
תאמינו לי חברים שברגע סיימתי לומר את המשפט הזה ,הרגשתי הקלה עצומה! , הרגשתי שאני בשליטה על חיי שוב ,והתגובה שלה לא איחרה לבוא, יומיים אחר כך התקשרה והתחננה שאבוא לילדים כי הם מתגעגעים ובוכים.
לסיכום אבות יקרים, הגיע הזמן לחזור להיות גברים לקחת את עצמכם ידיים, ככל שתהיו יותר סמרטוטים, ככה היא תנגב אתכם יותר ותסחט כל טיפה שתהיה בכם.
חלי
01/07/2019 12:22
שתי שאלות,

א. איך עובדים זמני השהות בחופש הגדול עם הילדים? עם \בלי קייטנות? מה קורה אחרי הקייטנה? האם זמני שהות כרגיל? מה אם חלק מהילדים בקייטנה וחלק לא?

ב. האם הגיוני להשאיר 3 ילדים לבד בבית למשך יום שלם? הילדים בגילאי 7,7,11 והעובדת הסוציאלית אמרה לי שאם אין ברירה כשאבא שלהם מסרב למלא את זמני השהות ומתכוון למלא רק חלקית, שאני צריכה להסתדר לבד ולהשאיר אותם בבית ולצאת לעבוד ושיש משפחות שעושות את זה וכשאין ברירה אז אין ברירה, משהו שנשמע לי קצת לא הגיוני ולא ריאלי. אני עובדת במשרה מלאה. מילא שעה שעתיים אבל יום שלם?

מה דעתכם?
לימור
24/06/2019 07:49
הי

התייעצות יש לנו כבר תוקף פסק דין של בית המשפט להסכם גירושין. ויש תאריך לרבנות לקבלת גט ביום חמישי. עכשיו הוא כתב לי שהוא הולך לדרוש שלום בית - הודעתי לו שאין על מה לדבר מבחינתי העניין חתום וגמור לגט. אני זוכרת שקראתי או שמעתי מתי שהוא שלמישהו אחר קרה דבר כזה ואז צריך לעשות שם הצגה שלמה לדיינים ובסוף הצליחה לצאת עם גט. האם מישהו זוכר את זה? אשמח להצעות מה כדאי לעשות. כמובן שמחר אעדכן את עורכת הדין שלי בעניין.
יפית
27/06/2019 13:36
הכי יפה שהוא כתב לך שהוא ידרוש שלום בית - עם דגש על ידרוש. לא התקשר או ביקש להיפגש או חס וחלילה עשה איזו מחווה יפה של שליחת זר פרחים. הוא ידרוש! שלום בית...בשביל מה? בשביל לחזור ולמרר לך את החיים. מה גברים לא יעשו כדי לא לשלם מזונות או לא לנסות לחיות לבד...
א.ב
25/06/2019 20:22

יש לי אפוטרופסות רכוש על כספי פיצויים של הבן שלי - ילד בן 7 .. אני אם חד הורית כאשר האבא לא פעיל ואין קשר עם הילדים .
יש לי כבר אישור פעולה מבית משפט לנהל את ההוצאות של הילד מחשבון האפוטרופסות שלו .
לגבי הבנק .. הם לא מאפשרים לי להוציא כספומט כדי שאוכל לנהל הוצאות של הילד מתוך המסגרת שאושרה לו האם זה תקין או שיש משהו לעשות עם זה ?
זה ממש מפריע לי . נאמר לי שכל פעם שאני רוצה למשוך כסף אני צריכה להגיע לבנק ולמשוך בקופה .
למה אני צריכה לבוא כל פעם לבנק ולהוציא בקופה כסף במקום שיהיה לי כספומט ?
ולמה לעשות הרבה פעולות כדי שיקחו מהחשבון הרבה עמלות של הבנק ?? כל פעולה עולה 6.50 שקל . זה המון כסף ואני לא רוצה לבזבז לילד את הכסף שלו.
האם אלה הנהלים בחשבון כזה לכל הבנקים ??
אני אשמח לקבל תשובות.
אבי
25/06/2019 16:19
שלום,

אני ואשתי מתכננים להתגרש בתהליך גישור, לשנינו מאוד חשוב שלילדים שלנו (4 ילדים) יהיה טוב ויעבור את זה בדרך הקלה ביותר. אני באמת מאמין שאנחנו נסכים ונסתדר בגישור.
העניין הוא זה שאנו חיים במינוס כמעט כל חודש ובקושי מצליחים להכניס יותר מאשר יוצא, בנוסף יש לנו משכנתא לעוד מספר שנים.
איך יהיה אפשר להסתדר כך מבחינה כספית? איך אפשר לחיות?
אני לא רוצה למכור את הבית, אני רוצה שיהיה לילדים שלי בית.
יש בכלל אופציות או שזה מקרה אבוד?

א.ס
24/06/2019 17:56
אני לפני הליכי גירושין קשים עם תינוקת בת שנה וחצי מתוכם שנתיים שאני עוברת ייסורים וגהנום!

שנתיים שהבחור מעביר אותי אונס כלכלי. אני לא עובדת כי נכנסתי להריון עברנו לגור רחוק מהמשפחה שלי מהעבודה שלי ומכל מי שקרוב אליי הייתי עם הילדה בבית במשך שנה ואז הכנסתי אותה למסגרת שבה כל יום הילדה חולה נגבקת מילדים אחרים הסתגלות וכו...אז לא הצלחתי למצוא את עצמי בעבודה ומביוחד במשרת אם!

הוא עצמאי עושה מה שבא לו. יש בנינו הסכם ממון כמובן.

עכשיו מנגד לזה,
הבן אדם טוען ונשבע שהוא לא בוגד בי ובחיים לא בגד בי אבל הבטן שלי אומרת לי חזק שכן!

לא תפסתי כלום תעולם חוץ מפעם אחת שהיינו פרודים והוא שיקר ששאלתי אותו על ידידה שלו אמר שמהחתונה לא דיבר איתה מה דהתברר כשקר והיה אצלה בבית בזמן שאני נסעתי להורים שלי!
הבן אדם לא זז מהטלפון שלו אם זה לשירותים למקלחת ישן עם הטלפון מתחת לכרית אין לי גישה בכלל!

יוצא מהבית כל היום ל״סידורים״ ואני נשארת בבית עקרת בית לנקות ולבשל!

בזמן האחרון זה החריף הוא נעלם בלילות ועכשיו גם בימים כשאני שואלת אותו לאן הוא עונה לי לא עיניינך שאני שואלת אותו עם מי אתה מתכתב אומר לי תמותי לא תדעי!

כל היום במשך שנתיים דואג לגיד לי כמה שאני חולת נפש משוגעת מדומיינת בזמן שאני יודעת שאני לא!
חלום שלי לשים עליו חוקר רק כדיי להביא לו לפרצוף את האמת ולשמוה אז מי מדומיינת!
אבל אין לי אגורה הכל בשליטה שלו!
יש לכם הצעות אחרות?
בבקשה תעזרו לי אני מרגישה שאני משתגעת והילדה שלי כל היום רואה אותי רק בוכה ומושפלת!
כל היום דואג להזכיר לי כמה שאני אפס ומי ילך איתי ושאני לא שווה כלום     3   4    5    6    7      

: עבור אל עמוד
רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית? פנה/י לעורך הדין שי מויאל:
072-3360526 מספר פקס: 073-3982517
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: החרש 16, נס ציונה

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון