×
רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
בואו להתייעץ עם עורכי דין בשאלות הנוגעות לדיני משפחה והליכי גירושין! לחצו כאן לכניסה לפורום שבניהול גוטמן צברי עורכי דין...
פורום גירושין ודיני משפחה - בהנהלת גוטמן צברי עורכי דין
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ עורך דין בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה - גוטמן צברי עורכי דין


נושא
מחבר
תאריך ושעה

סימונה
28/04/2022 08:28
שלום רב, עפי פסק דין של גירושין הדירה עומדת לרשותי ולרשות ילדיי עד שהקטין הקטן יהיה בן 18. בזמן זה אני יכולה להשכיר את הדירה ולשכור דירה אחרת?
ליאת
22/04/2022 10:30
יש לי שאלה. בעלי החליט שהוא רוצה להתגרש. ככה הפיל עליי את זה בבום. אנחנו נשואים מ 2006 מכירים מגיל 17 . יש לנו 3 ילדים 14 10 5. לא מעוניין בטיפול זוגי. הוא רוצה ללכת לאותו עורך דין ולסגור את העניינים. הוא מרוויח כפול ממני . אני רוצה להשאר בבית ולתת לילדים את אותה רמת חיים שהתרגלו אליה. השאלה אם ללכת לאותו עורך דין ולגמור את זה יפה. או להתייעץ עם מישהו אחר...הוא אומר שיעשה בלגן אם לא נלך לאותו אחד . בסהכ הוא רוצה משמורת משותפת כדי שיעזור לי עם הילדים וככה ישלם גם מזונות פחות..מה עושים? עוד לא התייעצתי עם אף אחד. להקשיב לו ולעשות מה שאומר? שנסיים את זה בטוב...
מעבר דירה
אוסנת
02/04/2022 15:27
היי,
בהסכם הגירושים שלנו, אליו הגענו ביחד בהסכמה וקיבל תוקף של פסק דין, החלטנו על רדיוס מסוים אליו אני יכולה לעבור ביחד עם הילדים.
אני מעוניינת בעוד שנה לעבור דירה עם הילדים לעיר אשר נמצאת בטווח הרדיוס עליו הסכמנו.
הגרוש שלי טוען שלמרות שזה הוסכם בחוזה, הוא ימנע ממני את המעבר.
האם יש לו אפשרות לעשות דבר כזה?
תודה
18/04/2022 12:38
מועדים לשמחה,
לכאורה, אם הדברים כתובים בהסכם, כפי שאת מציינת, אין לו אפשרות למנוע ממך לעבור את הדירה...
דרור
10/02/2022 13:33
זוג קשישים נשוי כ-22 שנה שניהל כלכלה משותפת בחשבונות נפרדים. לפני כחודש מונה אפוטרופוס לבעל עקב דמנציה- שקבע סכום כסף מחשבונו של הבעל שיועבר לחשבונה של האישה-והיא אמורה להמשיך לכלכל את הבית . ללא ספק האישה היתה רגילה לרמת חיים יותר גבוהה-מבחינה כלכלית . האם האישה תוכל היום לתבוע ולקבל מחצית מהרכוש המשותף או שזה יהיה קשה להשיג זאת כי אין אפשרות לגירושין? האם לאחר פטירת מי מבני הזוג , בן הזוג הנותר יוכל ביתר קלות לתבוע ולקבל מחצית מהרכוש המשותף מכוח השיתוף?
27/03/2022 22:09
ככל והסכום שמשולם ע"י האפוט' לא מסכים- יש לעתור לסכום גבוה יותר. ניתן לתובע מחצית הרכוש, גם ללא הליך גירושין.
לאחר פטירת בן הזוג (שיאריך ימים ושנים), יש לבדוק האם יש צוואה אם לאו. ככל ויש צוואה שנכתבה כדין, היא גוברת (אלא אם יש פגם בצוואה). ככל שאין צוואה- מחצית מהרכוש הבעל, לאחר יום פקודה, עובר לאישה והמחצית השנייה לילדים, ככל וישנם.

עו"ד גיטי גוטמן
דורור
29/03/2022 10:08
במידה והבעל נפטר- ויש צוואה של הבעל .... האם לאישה אין זכות לתבוע מחצית מחשבון הבנק של הבעל כיון שכל כלכלת חיי הזוג מאז ומתמיד- היתה משותפת לחלוטין ונשענה בעיקר על חשבון הבנק של הבעל שהרוויח טוב במהלך החיים המשותפים-וכל זאת עוד לפני שמתחילים למהות הצוואה ולתוקפה?
ש.ר
06/02/2022 19:44
נשואים 6 שנים, 2 ילדים קטנים בין שנתיים וחצי וארבע וחצי.
לבעלי יש נכסים מלפני הנישואים, 4 ומתוכם ב1 אנחנו גרים.
הוא איש ביטחון ולא נמצא הרבה במהלך השבוע.
כל אחד מאיתנו בחשבון נפרד ויש חשבון משותף להוצאות השותפות.
את המותרות שלי/הבגדים/טיפוח וכו אני משלמת ממני בלבד.
הוא לא קונה לי כלום, מלבד ימי הולדת וימי נישואין. לא מרגישה אותו כבעל מהסיבה הזו. לא רוצה לשתף אותי מה המצב בחשבון שלו כי כל הזמן טוען שאין לו. הרגשתי צורך לבדוק דרכו מה קורה אצלו, כי אצלי הוא מודע להכל.
היינו בהליך גירושין לפני שנה שאני פתחתי, הוא היה מכבה לי דוד, מזגן וממש סבלתי. הוא התחנן על נפשו שיפסיק ואכן זה הפסיק. אבל הקמצנות באה לידי ביטוי בדברים אחרים כמו בתי מלון, בילויים משותפים או עם הילדים, כל דבר מצריך ממנו איזו הסכמה ואם לא אז גורם לאווירה כבויה ולא נעימה. אני מרגישה לא מוערכת. סגרים/בידודים עברתי לבד עם הילדים מתוקף העבודה שלו.
אנחנו שוב בפיצוץ. קשה לי לפרק בגלל הילדים הקטנים, ושחלילה יחסיר מהם משהו אם נתגרש, מהבדידות, מזה שבכל זאת אפסיד גבר נאמן שאוהב אותי אבל אוהב אותי עד הכסף. אני ממש מדוכאת, מרגישה לבד, מפחד לטעות. מצטערת כשאז היה לי את הכוח נשארתי והאמנתי למילים שלו.
הוא לא עושה מהלכים עם הדירות שברשותו כדי לקנות לנו נכס טוב יותר וכמובן שאקח חלק בזה. גם אני עובדת אך מרוויחה פלות ממנו ונותנת מעל חצי להוצאות המשותפות.
אציין שאחת מקרנות ההשתלמות שלו אז , נפתחה והוא השתמש בה בזמן נישואינו למען הנכסים שלו.
אני מרגישה שהוא משקר אותי מבחינה כלכלית.
מה דעתכן על הסיטואציה שאני נמצאת בה?
27/03/2022 22:11
לכאורה, נכסים שנרכשו לפני הנישואים - שייכים לבעלך. ככל וקרן ההשתלמות ששימשה לנכסים- נצברה בתקופת הנישואין ייתכן שחלק מזה שייך לך.

מציעה לך לפתוח את הדברים איתו, ולנסות להגיע להסכמות שיתאימו לשניכם.

עו"ד גיטי גוטמן
י.ס
01/03/2022 21:26
3 שנים יחד רוצים לעבור לשלב הבא, שיח על הסכם ממון התעורר.
לפני שנה רכש דירה עם משכנתא ועכשיו מתכנן לקנות דירה נוספת.
הוא טוען שגם הדירות וגם פירותיהן ישארו שלו לנצח.
האם דירה שנמכרה ובכסף הזה נקנה דירה אחרת היא אכן שלו בלבד?
האם דירה שנמכרה ומהכסף הזה רוצה לקנות 2 דירות אחרות האם גם זה שלו בלבד?
האם דירה שנמכרה והוא הוסיף כסף / לקח משכנתא קטנה ומכר שוב האם גם זה שלו בלבד?
אז מתי השיתוף הופך להיות לגיטימי, אני לגמרי בעד הסכם ממון שמה שהגעת איתו ישאר שלך אבל כאן נשמע שכל התפתחות הכלכלית העתידית הופכת להיות שלו בלבד.
הוא מדבר על קניית בית בעתיד הרחוק, לאחר מכירת אחת מהדירות יקח חלק מהכסף כהון עצמי יחריג אותו בהסכם, ושאר הטון ניקח משכנתא ונחלק חצי חצי
כך שבמידה וחלילה יהיו גירושים רק 50 אחוז מתוך שווי הבית יהיה מחולק ביני לבינו.
כלומר הוא ישאר עם 75% ואני עם 25%
אני לגמרי בעד הסכם ממון ומה שבאת איתו ישאר שלך, אבל איך זה מתבטא כאשר ישנה השבחת נכסים?
רק לי זה נשמע לא לגיטימי שהוא גדל וגדל ואני נשארת מאחור בעודנו תא משפחתי?
האם זה לא לגיטימי שבשלב כלשהו יהיה מגיע לי אחוז מסוים מהוון שהלך וגדל?
אשמח להבין ולשמוע דעה של עורך דין - איך זה מבחינה משפטית הסוגיות שהעלתי?
27/03/2022 22:06
כדי לקבל תשובות לשאלות הרבות, יש לקבוע פגישת ייעוץ בטלפון: 072-3360526

עו"ד גיטי גוטמן
דליה
27/03/2022 05:23
מונה מנהל עיזבון לאבי זכרונו לברכה שהוא היורש העיקרי ולבדו
יש סכסוך בין היורשים והוא אמור לקנות לי דירה בעיר מסויימת לפי שיקול דעתו
אני לא מעוניינת שהוא יראה איפה אני גרה אלה לבחור את הדירה בעצמי האם יש איזה הליך משפטי למנוע ממנו לראות איפה אני גרה האם יש איזה חוק פרטיות ?
27/03/2022 22:06
השאלה לא ברורה...
צ.ה
01/03/2022 10:15
שלום רב,
אמי נפטרה לפני כחודשיים, ואני יורשת יחידה.
יש צוואה, יש צו קיום צוואה מאושר ע"י רשם הירושות כחוק.
לאמי ז"ל היו 2 חשבונות בנק, אחד בפועלים ואחד בלאומי.
בשני החשבונות האלו שלה היו תיקי נירות ערך וקופות גמל.
החשבון שלי נמצא בבנק לאומי.
כשפניתי לבנק הפועלים לגבי מימוש עזבונות, הכל הלך חלק וללא בעיות. כשפניתי לבנק לאומי באותה בקשה, נאמר לי שאני נדרשת לשלם עמלה על סך 850₪ עבור העברת העיזבון על שמי.
האם זה נכון ותקין וחוקי? הרי אלו כספים שעברו אליי לפי ירושה, ואני מתעתדת להמשיך ולנהל את התיקים בעצמי. הרי אם זה שייך לי מתוקף הירושה, אז מדוע אני צריכה לשלם לבנק "כופר" כדי לקבל גישה לכספים *שלי*?
אליה
06/02/2022 09:08
בת 32, נשואה 10 חודשים,
הוא רוצה ילד, אני לא , כרגע...
משהו בי תמיד פחד מלהביא ילדים לעולם..
מצד אחד כמהה מצד שני לא.
אני מאוד מפחדת להתחייב לזוגיות הזו עם ילד, הרי אם נתגרש הילד ומערכת היחסים ישארו.
יש לנו בעיות...
סקס , בעיקר...
שוכבים אחת לחודשיים , אפילו שלושה, וכשהוא קורה, הוא לא מטריף, אין תשוקה, אין זיקוקים, סתמי... אמרנו אחרי שכנועים של שנתיים ומאבקים מצידי שניגש לטיפול מיני , עדיין לא עשינו זאת.
(לא הומו, לא א-מיני)
מאוד שונים, בדעות, בתפיסות, באמונות.
היה לנו ריב עצום, על נושא הילדים והעתיד,
בו בין היתר הוא התנה את הסקס בהתנהגות שלי, זה היה שוקינג, "איך יבוא לי לשכב איתך עם ההתנהגות שלך" ההתנהגות שלי היא בעצם הסיבה לאותן מריבות גדולות שלנו.

כשאנחנו רבים, הוא משתמש בכל השיחות שלנו, כנגדי, בקשיים שלי, בפחדים שלי, בעבודה שלי, בחברות שלי, באהבות, במשפחה בכל מה שרע ופשוט מטיח בפניי ברמה שגורמת לי לשנוא אותו,

לא משנה כמה הסברתי או איך הסברתי שזה לא יכול להימשך , זה לא עוזר, שלא נדבר על הטונים וצעקות שבהם הכל נאמר, ברמה שאני שואלת את עצמי איך אפשר להביא ילד שכשקשה אני מקבלת את כל השיט לפרצוף?

איך אני יכולה לסמוך על אדם כזה שבמקום לרצות לפתור את הבעיות שלנו מטאטא הכל מתחת לשטיח? או מטיח בפניי את כל מה שרע בי ואז משלים איתי כאילו כלום?

הסברתי לו שילד מגיע עם אחריות עצומה שכרגע עם הבעיות שלנו היא בלתי אפשרית, כלכלית, זוגית, מבחינתו "יהיה בסדר" תגובה שמבחינתי גורמת לי עוד יותר לא לסמוך עליו.

בא לי לברוח! מצד אחד ולתקן מצד שני!
אני מבולבלת והלב שלי מתפוצץ!
יש בי המון חסרים בקשר הזה... שאולי כבר אבוד.
אני לא יודעת אם הפחד מלהתגרש ולהיות לבד ולהתמודד, גורם לי להישאר ולא האהבה.

מרגישה שנתתי מעצמי, התפשרתי, וויתרתי כל כך הרבה...

בשביל מה בעצם? בשביל להגיד שאני נשואה?
ט.ב
11/01/2022 23:10
לפני כמה שנים ניסיתי לסיים את הנישואים. הגשתי תביעה לבית הדין. הסבל היה קשה מנשוא. באופן מפתיע ולתדהמתי מצאתי ברכבו של בן זוגי מכשיר הקלטה - ובו מוקלטות שעות על גבי שעות שיחות שלי עם חברות, משפחה ועוד... כמו כן היו הקלטות בהן האדון מנסה ליצור מריבות וויכוחים בזדון כנראה על מנת לנסות להוכיח לבית הדין עד כמה אני צועקת / נשברת / מתמוטטת. הוגש נגדו כתב אישום. בתקופה זו הייתי בהריון ולאחר דין ודברים החלטנו לנסות ולשקם את הקשר ולהיעזר בטיפול זוגי.

ההיסטוריה חזרה על עצמה - עץ עקום לא מתיישר. כיום רוצה לסיים את המסכת הנוראית של החיים שאני חייה לצידו. יש לי פוסט טראומה מהתנהלותו זו... סובלת מהתעללות נפשית קשה. מנסה להיעזר בכל מיני גורמים מקצועיים כדי להתחיל תהליך קשה וכואב שנכנס אליו אני וילדיי. מקנן בי הפחד שהוא עוקב אחריי , מקליט אותי, מודד את צעדיי.

הוא מרגיש שאני בעמדה אחרת והמבטים שלו בבית מטילים אימה. איך אוכל לדעת שאני לא מתועדת בכל צעד ושעל. אם בנייד, אתרי אינטרנט כמו חיפוש בגוגל אפילו-" ויצו ייעוץ משפטי" וכדומה?? אין מצב שאני יוצאת מהבית עם 5 ילדים. אין לאן ואין תמיכה מחוץ- לצערי. אשמח לדעותיכן.
05/02/2022 23:34
עלייך לפנות לייעוץ משפטי.

עו"ד גיטי גוטמן
דניאל
13/01/2022 10:33
היי
בהחלטה חד צדדית, הגרושה התחיל טיפול אורתודונטי אצל רופא פרטי, למרות שבני מבוטח הן תחת הקופה והן בביטוח שיניים פרטי.

הקופה מסרבת להנפיק הצעת מחיר כנגד הצעתו של הרופא הפרטי בטענה שהטיפול כבר החל והצעה מחייבת בדיקה של הילד. אי לכך אין לי יכולת להסתמך על הצעה נגדית אלא רק על המחירון של הקופה.

יש לציין כי בהסכם בינינו רשום מפורשות כי טיפולים מסוג אלה צריכים את אישורי מראש.

האם אני מחוייב בתשלום הרופא הפרטי? ואם לא, האם אני מחוייב להמציא הצעת מחיר או שניתן להסתפק במחירון הקופה הרשמי.
05/02/2022 23:33
ככל, ולדבריך, בהסכם הגירושין רשום שכל החלטה כזו צריכה את הסכמת שניכם, וככל והאישה פנתה ללא הסכמתך- אמליץ לך לשאת, במחצית העלות של טיפול רפואי, בהתאם לסכומים שיש לשלם לטיפול דומה בקופת החולים, ואת היתרה על האישה לשאת לבדה.

עו"ד גיטי גוטמן
ד.ע
13/01/2022 12:08
גרושים מזה כ-6 שנים. ילדה משותפת בת 8. ברקע אלימות במשפחה עם הליך פלילי כתוצאה מזה. ההליך הסתיים בגלל רשלנות של התביעה, כך פסק השופט. זה אפילו פורסם בעיתון. הילדה חווה פחדים מאביה. אביה מסרב כבר שנים לטיפול פסיכולוגי / טיפול רגשי וכדומה כחלק ממסכת התעללות בי.

הילדה הינה חיובית לסביבה וחכמה מאוד בעלת מנגנוני הדחקה והישרדות כמו שלי יש, כך שמלבדי אף אחד לא ער לבכי שלה מתחת לשמיכה. הילדה החלה לאחרונה לכתוב לעצמה מכתבים מטרידים על סודות שהיא לא מגלה ובקשות שאני והיא לא נפרד לעולם וגם כתבה שהלוואי שאבא שלה ימות כדי שאני והיא לא ניפרד.

המשמורת שלי, אך הוא ממשיך למרר לנו את החיים. למשל הודיע למרפאה שהוא מתנגד לשחיה טיפולית, מקום שהילדה פורחת בו. שאלתי היא איזה הליך מתאים משפטית להגשת בקשה לבית המשפט כדי שיקבע שהילדה צריכה טיפול ריגשי / פסיכולוגי גם ללא הסכמת האב.
05/02/2022 23:31
ככל ויש סירוב של האב לטפל בילדה- הייתי מציעה לך לפנות לקבלת אפוט' בלעדית, ואפשרות חתימה בלעי על טיפולים רפואיים, ללא צורך בחתימת האב.

לקביעת פגישת ייעוץ, צרי קשר בטלפון: 072-3360526

עו"ד גיטי גוטמן
א.ש
19/01/2022 08:30
הגרוש לעתיד רוצה לשלם לי בעתיד מזונות החל מגיל 6 של הילדה הכי קטנה בבית- 700 ש" לילד, זאת אומרת 2100 ש"ח לשלושה ילדים (ועד אז כשיש עוד תינוקת בבית, הציע לשלם 3000 ש"ח עד שהיא תהיה בת 6)


האם ההפחתה הגיונית? האם זה סכום סביר לתשלום מזונות עד גיל 18? אנחנו נהיה במסגרת של משמורת כמעט משותפת, 2 לילות בשבוע אצלו וסופ'"ש שני.

מה דעתכן?
05/02/2022 23:28
סכום המזונות לא נובע רק מחלוקת זמני השהות בינך לבין אבי ילדייך, אלא גם מהפערים (ככל וישנם) בין השכר שלכם.

לקבלת מידע נוסף וקביעת פגישת ייעוץ, יש ליצור קשר בטלפון: 072-3360526

עו"ד גיטי גוטמן
אורלין
20/01/2022 09:29
אני נשואה בשנית + 3 ילדים שאחד מהם זה מהגרוש שלי שכבר שנים שלא משלם מזונות וחלק מהשנים הוא כן שילם אבל לא כל חודש בחודשו והפעם האחרונה שהוא שילם זה ב2019.
יש לו כבר תיק הוצאה לפועל אבל לצערי זה לא עוזר כי הוא לא משלם ומביטוח לאומי נאמר לי שאני לא זכאית כי יש להם את הקריטריונים שלהם שמי שנשואה בשנית או מרוויחה יותר מ-5500 ברוטו ולצערי לא זכאית כך נאמר לי.
מתוסכלת כבר כי הכל נופל עלי ולא חסר הוצאות עבור הנסיך שלי (כיתה ו). מה עוד אני יכולה לעשות מבחינה משפטית על מנת לגבות ממנו את המזונות שהוא חייב כבר 3 שנים? הסכום נצבר עם ריביות לסכום מאד גבוהה והוא פשוט מתעלם. מה אני עושה הלאה?
05/02/2022 23:27
הטלת סנקציות בהוצל"פ.

עו"ד גיטי גוטמן
ירון
01/02/2022 09:28
נשואים מספר שנים, אין חשבון משותף, כרגע אני רוצה להקים עסק, מה הדין שלו מבחינה כספית לאחר גירושין בהנחה והוא הוקם בזמן הנישואין? יש לי בעצם 2 אפשרוית או שהעסק יהיה על שמי או אפשרות להיות שכיר בעזק ושהעסק לא יהיה על שמי, מה עדיך מבחינת גירושין בעניין הכספי? תודה
05/02/2022 23:26
עדיפות לעריכת הסכם ממון.

עו"ד גיטי גוטמן
ריק
04/02/2022 11:49

פירוק פרק ב
אני עומד בפני פרידה מאשתי השנייה. יש לנו הסכם ממון שאומר שאני משתתף בעד 15000 בתיקון בלאי בשנה. השתתפתי אבל לא שמרתי קבלות. האם היא יכולה לתבוע את העלות הזאת? אני גר בבית שלה. מה עוד היא יכולה לדרוש דמי כתובה ומזונות אישה? אין לנו לא ילדים משותפים ולא רכוש משותף ובהסכם ממון מוזכר שכל אחד נשאר עם רכושו במקרה של פירוק. תודה רבה
05/02/2022 23:26
כדי לתת תשובה מושכלת, יש לקבוע פגישת ייעוץ- בה אוכל לקרוא את הסכם הממון.

לקביעת פגישה יש ליצור קשר בטלפון: 072-3360526

עו"ד גיטי גוטמן
גילי
05/02/2022 08:34
היי חברים!
אבא שלי רוצה להוסיף אותי כשותפה לחשבון שלו כדי שאם משהו יקרה לו אוכל למשוך משם כספים לצורך הטיפול בו, וכן במקרה של מוות שתהיה גישה לחשבון.
זכור לי פעם שהזהירו אותי מלהכנס כשותפה בגלל שאם יש לו חובות או הלוואות זה יעבור אליי, והבנתי שיש אפשרויות נוספות (של ייפוי כח לדוג', אבל האם ניתן שיהיה שם סעיף לאריכות ימים? או שזה נקרא ייפוי כח מתמשך?) אבל כפי שניתן לראות מההערה בסוגריים - אני קצת מבולבלת לגבי האפשרויות, המושגים השונים, ומה הדבר הכי טוב לנו לעשות.
אשמח לעצתכם:)

תודה ושבת שלום!
05/02/2022 23:25
במקרה זה עדיפות היא לערוך ייפוי כוח מתמשך.

לקבלת מידע וייעוץ, יש ליצור קשר לטלפון: 072-3360526

עו"ד גיטי גוטמן
מה אומרות?
לנוצ'קה
09/01/2022 17:55
היי
יצא שבימי שהות של הגרוש קיבלנו הודעה שהיה בכיתתה ילד מאומת והיא שהתה בבידוד שבוע אצל אביה.
בפעם השניה גם הודיעו בכיתה שנמצא ילד מאומת. שוב זה תפס אותנו כשהייתה אצל אביה.
הוא רצה לשלוח אותה אליי לבידוד אבל בדיוק אז גיליתי שאני חיובית לקורונה. עברתי בימים הראשונים מחלה לא קלה בכלל ולא יכולתי לשמור עליה. אני עדיין בבידוד.

הבוקר הגרוש שלח לי הודעה שהוא מפחית לי מהמזונות בגלל זה.
האם זה לגיטימי? האם הוא יכול להחליט שהוא מפחית תשלום מזונות בגלל שהייתי חולה בקורונה? איך מגיבים לדבר כזה?
תודה מראש
05/02/2022 23:24
התשובה לשאלתך שלילית.
הוא לא יכול להפחית מסכום המזונות. ככל והסכם הופחת, עלייך לפנות ללשכת ההוצל"פ.

עו"ד גיטי גוטמן
ירון
23/12/2021 14:17
זוג שניהל כלכלה משותפת בחשבונות נפרדים - לאחר מות אחד מבני הזוג , כיצד בן הזוג הנותר יוכל לקבל מחצית מהכספים המשותפים מכח השיתוף ולא מחוק הירושה? (גם אם יש וגם אם אין צוואה)
05/01/2022 21:06
להגיש תביעה כנגד העיזבון

לקביעת פגישת ייעוץ יש ליצור קשר בטלפון: 072-3360526

עו"ד גיטי גוטמן
ק.ש
23/12/2021 16:26
אז החלטנו להתגרש ולפני שבועיים, בעיקבות מריבות בלתי פוסקות, קינטורים ופגיעות, החלטתי לעזוב את הבית המשותף ושכרתי לעצמי דירה.
הבית המשותף נמצא במושב, המרוחק מהעיר הקרובה כ- 35 דקות. הדירה שלי בעיר עצמה.
הילדים עברו איתי, הם לא מוכנים בשום פנים ואופן לישון בבית המשותף (למרות שכל מה שהיה שלהם, נמצא שם- המיטה, המחשב, הנינטדו).
והסיבה....
המרחק לבית הספר.
הם נשארו באותו בית ספר, אך המרחק השתנה. מהמושב, הם צריכים להיות בהסעות בדיוק בשעה 6 בבוקר ולהתגלגל יותר משעה וחצי בין כל המושבים בדרך עד לבית הספר. מהדירה החדשה, בית הספר נמצא מרחק הליכה ברגל של 10 דקות.
מכיוון שאין הם מוכנים לישון בבית אביהם, זה לא מוכן בכלל שיגיעו אילו, גם לא לערב שלם, שבתומו, אני זאת שאגיע ואחזיר אותם.
היכן ההגיון?
05/01/2022 21:06
עלייך לפנות לקבלת ייעוץ משפטי, כדי להגן על זכויותייך וזכויות ילדייך.

לקביעת פגישת ייעוץ, צרי קשר בטלפון: 072-3360526

עו"ד גיטי גוטמן 1   2    3    4    5      

: עבור אל עמוד
רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: ב.ס.ר 3, מצדה 9 בני ברק

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי | גוטמן צברי עורכות דין | מפת האתר | תקנון