בואו להתייעץ עם עורכי דין בשאלות הנוגעות לדיני משפחה והליכי גירושין! לחצו כאן לכניסה...
פורום גירושין ודיני משפחה - דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה


נושא
מחבר
תאריך ושעה

18/01/2018 14:11
שלום עורך דין נכבד,

אני ובן זוגי רוצים להעביר מתנה לילדה שלי דירה, שתהיה בבעלות שלה. הבנתי שיכולה להיות דרך משפטית לתת מתנה לבת משפחה מבלי לשלם מיסי מקרקעין. אשמח להבין איך בדיוק ראוי להתנהל במקרה כזה על פי החוק ועל מנת לצמצם את ההוצאות או להמנע מהם לחלוטין. תודה מראש על התשובה.

אריאלה
18/01/2018 13:55
נשואה אוטוטו 3 שנים לבחור מדהים באמת לא יכולתי לבקש משהו אחר אבל כפי שאתן יודעות בכל מערכות יחסים יש עליות וירידות שאפילו לפעמים אנחנו חושבים על להתגרש שאנחנו נמצאים בתקופת הירידות, אנחנו ללא ילדים ובתקופה האחרונה מדברים על זה הרבה אבל אני קצת בחששות.

לפני בערך כמה חודשים צפינו באיזה תוכנית ראילטי ובו ראינו זוג גרוש שנלחם על משמורת על הילדים ואני אמרתי למה הוא (אבא) נלחם על הילדים טובת הילדים הוא עם האמא ואז פה נוצר ויכוח והוא אמר שהוא לא מסכים איתי וסתם ציינו סיטואציה שאם זה היה קורה איתנו אז הוא אמר שהיה נלחם בי והילדים היו נשארים אצלו, מאז עוברת בי מחשבות למה להביא איתו ילדים אם חס ושלום יכול לקרות מצב כזה במיוחד שאנחנו נמצאים לפעמים בירידות שחושבים על לפרק את החבילה ובדור שלנו הכי קל לפרק, ומאז המקרה שתווכחנו כל פעם חושבת על זה ודי התרחקתי ממנו מכל המובנים גם מבחינת היחסים האישים! אשמח להצעות איך לצאת ממחשבות האלה ולתת לנפש שלי קצת נחת מזה!
18/01/2018 09:42
בוקר טוב, אנחנו שלושה אחים המטפלים ותומכים באמא בת 96 אליה צמודה מטפלת 24 שעות, יש אחות נוספת שלמעלה משנה לא ביקרה אותה ואח נוסף בחו"ל שאיתם אנחנו לא בקשר, האחות המנותקת הגישה בקשה לאפוטרופסות תוך תאור מושפל של מצבה של אמנו ובטענה שאמא לא מטופלת, מה עלינו לעשות?
17/01/2018 14:24
שלום לכולם אני בתהליך גירושין + ילדה 1 בת שנה וחצי שנמצאת בגן פרטי הגענו להסכם גירושין שעד גיל 3 אני אשלם לה מזונות + גן פרטי 2500 שקל לאחר גיל 3 המזונות ירדו 2100 לא כולל מחציות שכרי 7500 אלף בחודש. שכרה של הגרושה 8000 ש"ח. השאלה האם ניתן להתחשב לאור השינוי בתשלומי מזונות כפי שפרסמתם עוד לפני שההסכם נחתם ולהוזיל את התשלום בהתאם לפסק הדין!
16/01/2018 10:42
אני מתגוררת עם אמי הקשישה.

היא כתבה צוואה בכתב ידה והפקידה אותה בעצמה במשרד המשפטים.

הצוואה מורכבת מ 3 עמודים, אך אמי חתמה רק בעמוד האחרון של הצוואה.

האם פגם זה, בנוסף לעובדה שאני גרה עם אמי, עלולים לגרום לביהמ"ש לא לתת צו קיום צוואה, או לדרוש שאוכיח שמה שכתוב בצוואה היה רצונה?
15/01/2018 08:54
אני רוצה להתגרש מבעלי.

אני נעולה על זה ואל תגידו לי לנסות כל מיני דברים כי אין מה לנסות ואין מה לשקם שם הכל רקוב מהשורש, פשוט 2 אנשים שלא מתאימים. בקיצור מה עליי לעשות? איך מתחילים הליך גירושין כשהיעד הוא לסיים הכל כמה שיותר מהר? שמעתי שעדיף דרך בית המשפט לענייני משפחה ואם כן איך הולך התהליך ואם אפשר עצות שיעזרו לי בהמשך הדרך...

חשוב לי לציין שיש לי 2 ילדים ואני לא עובדת כבר הרבה שנים.

ברור שבתקופה הקרובה אצטרך עורך דין - אני רוצה לדעת למה להכין את עצמי בגדול.
14/01/2018 09:16
בוקר טוב לכולם,

ישנו בחור שחי עם הוריו ועם אחותו באזור הדרום. הוא סיפר לי על אחותו הגדולה ממנו, רווקה, בת 32 אינה עובדת כבר שנים שתוקפת אותו ואת הוריו על בסיס יום יומי באלימות מילולית ופיזית.

יורקת על האב ואחיה, זורקת בקבוקים על אמה המבוגרת בת ה-60, דוחפת אותה, מקללת את הוריה ומאלצת את אמה לשרת אותה וכן שתכין לה ארוחות לעיתים קרובות. מסרבת להתרחץ וגם אינה מתלבשת כראוי.

המשפחה פנתה פעמים רבות למגוון רשויות לקבלת פתרון לבעיה כדי שימצאו לה מסגרת כגון: משטרה, רווחה, ביטוח לאומי והמרכז לבריאות הנפש אך הם מתנערים ועד היום לא נתנו מענה למשפחה.
רופא המשפחה מסרב להגיע לביתה וכן העוסי"ם שלא נותנים יד למצוקת המשפחה וטענו שאם יקרה לה משהו, האשמה על ההורים ויעצרו אותם!

המשפחה חסרת אונים מהבחורה וכך לא ניתן לחיות!
אשמח לעצות, פתרונות והכוונה לאן לפנות ולעזור לבחור והוריו.

תודה רבה ושבוע טוב.
11/01/2018 23:19
שלום. אשתי ואני נישאנו בקולומביה בהליך נישואים אזרחיים ועל בסיס זה אנחנו רשומים כנשואים גם בישראל. היא לא יהודיה ויש לה היום כבר אזרחות בישראל. האם להתחיל את תהליך הגירושים כאן ולהעביר את המסמכים לקולומביה, או שעדיף (ונכון?) להתחיל את התהליך בקולומביה ואז להביא את האישורים לישראל? אשמח לעצה.
אזרחות זרה
11/01/2018 14:28
אישתו של סבי מזה ארבעים שנה, שאינה אמה הביולוגית של אמי, בעלת אזרחות פולנית. האם יש סיכוי שיכירו בי כנכדתה ואהיה זכאית לאזרחות?

במידה ולא, האם אימוץ פורמאלי של אמא על ידה יכול לעזור?
לא יודעת אם רלוונטי, אבל אמה הביולוגית של אמי אינה בין החיים כבר כ50 שנים.

תודה רבה!
11/01/2018 11:18
שלום, שאלה בענייני ירושות ועזבון, אני ואחיי (שגרים בארה"ב )בעלי דירה ע"פ ירושה, יש בידי הסכם התחייבות שבהם הם מעבירים לידי את כל הזכויות על המגיע להם בירושה, האם לצורך חתימה של הסכם חלוקת עזבון לצורכי מקרקעין אצטרך להחתים אותם שוב נוטריונית, או שהמסמכים הנוכחיים מספיקים ורק נצטרך לכתוב את ההסכם ולחתום עליו ?
09/01/2018 00:28
מבקש להוציא מרמור, ברשותכם!
תאורטית, אין לי משמורת, ואני מקבל אותם באמצע השבוע, כל שבת שנייה, מזונות וכל מה שצריך (ממני) דופק כמו שעון שיווצרי, מזה 8 שנים!

אני דואג לשיעורים פרטיים, לשיחות עידוד, לאספות הורים, לשיעורי בית, לניקיון (צפרניים, כינים, הגיינה, שיערות), לבילויים..

מנגד, אני מתחנן אליה שלא תרים עליהם את הקול, שתהיה יותר סבלנית, שתירגע, שתיתן להם ביטחון, שתקבל טיפול, שתשקיע בהם.. קצת יותר..

חוץ מזה שאני בנק, ואני אבא גאה מלוא רמ"ח איבריי, לפעמים אני לא יודע מה עוד אפשר, מה צריך לקרות כדי שמישהו ישמע אותי, אותנו, אותם!

הבטיחו שינוי, קדמה, שוויון, למה זה לוקח ככ הרבה זמן!?

למה מבחינת הרשויות זאת לא הזנחה!?
למה אני כגבר מראש לא נלקח בחשבון כאחד שצריך לקבל את האפוטרופסות, למה!?
למה לא ברור שהעולם השתנה, ואימא-אישה אינה בהכרח טובה יותר מאבא-גבר!?

למה לא הטוב מבינינו מקבל את המשמורת?
למה במלחמות, כמו במלחמות, יש מפסידים, ומבין שנינו ברור לכולם שזה היה ויהיה אני, למה?
עד מתי יחגוג חוסר הצדק, וזה חוסר צדק משווע!!

מישהו שומע אותי!?
09/01/2018 00:26
פאפאות שלום,

מעדיף להישאר באנונימיות אני ממש מתוסכל מהקשר שלי עם אישתי,
מרגיש שכל העולם אוכל אותי, כל היום ריבים איתה כבר יש דיבור באוויר מצדה על גירושין, כל ריב נגמר בקללות, אני ממש לא רוצה לוותר ורוצה להילחם למען הילדים ולא רוצה להרוס את הבית, באמת מנסה לתת מעצמי אבל כאילו שום דבר לא מרצה אותה,
יודע שאסור להישאר ככה, אבל אני רואה את אחי בהליך גירושין ומה זה עושה לילדים אני לא רוצה להיות במקום הזה...
הלכנו פעם לגישור עוד לפני שהיה ילדים לא ממש הלך הגישור והתקדמנו הלאה בחיים. אני בטוח שלעורכי הדין שלכם יש ניסיון רב בהליכי גירושין.

אשמח לשמוע אם יש לכם רעיון בשבילי איך לא להתגרש למרות שלא קל בבית.

תודה על האוזן הקשבת.
06/01/2018 20:36
ערב טוב

מבקשת עצה של עורך דין מומחה למשפחה: במידה והורים גרושים ואב משלם עבור הילד שלו מזונות (או דמי ילדים) עד גיל 18, האם כשהילד בוגר והאב הופך להיות פנסיונר עם נכות, במידה והילד מבוסס כלכלית, האם ההורה יכול לפנות לבית משפט בדרישה שבית המשפט יפסוק תשלום כלשהו לזכותו מילדו הבגיר? האם יש דבר כזה?
07/01/2018 21:49
היי קטיה

ממליצה לך לפנות לעורכת דין איילת שיים-מור המתמחה בתחום דיני המשפחה. אני מכירה אותי מניסיון אישי בתיק שייצגה אותי. היא נפלאה ומאד מומלצת.
06/01/2018 22:42
ההורים עשו צוואה הדדית.

לאחר מות האם ב2008, האב הפקיד הצואה כדי שיוכל לגשת החשבון של אימי וכל השאר
לפני כחצי שנה אבי עשה צוואה אחרת ושינה את מה שהיה רשום בצוואה ההדדית אבי נפטר. הצוואה החדשה לא הופקדה

השאלה אם הצוואה ההדדית כבר הופקדה על ידי אבי ויצא צו ירושה, האם אנחנו היורשים צריכים לבצע שוב את הפקדת הירושה ההדדית?
06/01/2018 20:33
אמי כתבה צוואה בכתב ידה והלכה להפקידה אצל רשם הצוואות, במשרד המשפטים.
היא הגיעה עם כסף מזומן, כמו שכתוב באתר, אך הסתבר שעליה לשלם בכרטיס אשראי בעמדת התשלומים. מכיון שלא היה לה כרטיס אשראי איתה, נתתי לה את כרטיס האשראי שלי ובאמצעותו היא הפקידה את הצוואה שכתבה בכתב ידה.
אחרי מותה, שתיבדל"א, האם כאשר אגש לבקש צו קיום צוואה, הצוואה לא תיחשב כחוקית בגלל שהתשלום עליה התבצע בכרטיס האשראי שלי (בתה, והיורשת היחידה שלה)? מישהו בודק את זה? או שמה שחשוב זה הכשרות החוקית של הצוואה?
02/01/2018 09:45
בוקר טוב,

סליחה על האורך.
שואלת עבור חברה שנמצאת במצב לא כל בכלל:

היא נכנסה להריון כמובן לא מתוכנן מזוגיות לא תקינה.

הזוגיות שלה התאפיינה בהפרדות כל שני וחמישי מצידה והוא מנגד היה בכול זואת מגיעה אליה למגורים (הם היו במעונות של סטודנטים) ומתכנן להשאר לידה, או היה מגיעה מסטול ולא הולך מהחדר שלה למרות כמובן שהיתה מבקשת שיעזוב ויילך אבל הוא לא היה הולך ואף היה הולך לישון אצלה במיטה. היו הרבה פעמים שכשהיה היה נרדם היא היתה הולכת לחדר של חברה.

היה לו גם התקפי זעם אם היא היתה אומרת משהו לא במקום או משהו שלא מוצא חן בעינייו. רבות היו הפעמים שהוא כפה עליה יחסים אינטימיים, אומנם היא לא צעקה אבל היה ברור לו שהיא לא רוצה את הנוכחות שלו והוא תמיד היה עושה מה שבא לו,ב ין אם זה היה להתחנן אליה שהוא מסכן ולבכות או לעשות ראש קטן ופשוט להיות לידה ולשחק אותה חירש / אילם / טיפש.

כך או כך תקופה של כמה חודשים בודדים הנוכחות שלו היתה נכפת עליה על ידיו.

במהלך הלימודים היא גילתה שהיא בהריון, כמובן סיפרה לו והוא שמח.

היא ניסתה שוב אולי להכיר אותו וניסתה להיות איתו ביחד לאור ההריון, אבל כמובן שדבר לא השתנה והוא נשאר אותו דבר.
אחרי הלידה היא פתחה דף חדש והחליטה להיות חזקה יותר בחייה, היא פעם אחת ולתמיד אמרה לו שזה נגמר ביניהם והפעם היא התכוונה לזה, מיותר לציין כמובן שבלידה הוא נכח (שוב כפה את הנוכחות שלו עליה) אך לא רשם את הילדה בת.ז שלו, וכמובן לא הועיל בשום דבר בכך שהיה לידה, לא עזר, הן לא נפשית והן לא כלכלית בהוצאות ההתחלתיות, אבל היא הצליחה להסתדר.

אחרי שהחליטה להיות חזקה יותר הוא כמובן לא הרפה ועל מנת הפעם להיות לידה היה חוזר ושוב ושוב על אותם המילים - אני רוצה את הילדה!

היא ניסתה, היא היתה מסכימה שיבוא להיות עם הילדה, אבל הוא בעיקר היה מגיעה לבלבל לה את המוח, אחרי שהיא הבינה שהיא לא רוצה יותר אינטרקציה איתו אבל כן חשוב לה שהילדה תקבל את אבא שלה, היא בקשה מאמא שלה שתתנהל מולו אבל הוא היה משגע את אמא שלה עד שאמא שלה חסמה אותו בטלפון.

כל כמה זמן היא ניסתה ונתנה לאבא להפגש עם הבת שלה אבל הוא היה איתה 10 דק ואז היה עובר לאמא ומשגע אותה הילדה היתה בוכה מהנוכחות שלו וגם האמא לא יכלה יותר להזיק לעצמה ולנסות כל פעם עבורו לתת לו להתראות עם הילדה.

בסופו של דבר ה׳ היה בצידה והיא הכירה בחור נפלא, הבחור היה מודע לכל הסיפור ועזר לה ואהב אותה הוא ביקש להעביר את השיחות אליו הוא יזם פגישה בין האבא לבין הילדה מולו אבל גילה מה שכולם כבר ידעו שהאבא לא צריך את הילדה מגיע ל-10 דק אחרי שהוא מדבר הרבה מילים יפות כמו ״אני אוהב את הילדה !רוצה לראות אותה! והיא מונעת ממני הסדרי ראייה נורמליים!״

משם לפה לכולם נמאס ממנו וגם האבא הרגיש שלא יכול להשיג יותר את האמא בגלל שהיא נמצאת עם בחור נפלא והיא לא נפגעת יותר ממנו ולא משחקת איתו, והוא נעלם לכמה חודשים.

היא התחתנה ובנתה לעצמה משפחה מדהימה, אך האבא חזר ותבע אבהות והסדרי ראיה (רק מציינת שהוא לא היה משלם מזונות והאמא לא דרשה ממנו דבר) אחרי תהליך שלקח כחודש ואף פחות הוא זכה במשפט והשופטת פסקה שיקבל הסדרי ראיה פעמיים בשבוע למרות שהאמא בקשה חדר קשר.

לא רק זה השופטת הסבירה לאמא שהיא אישה בוגרת והאבא רוצה להיות אבא וחייב לראות את הילדה במהירות והם חייבים להתנהל כבוגרים ושלבעלה אסור להתערב ולהיות בקרבת האבא.

היא קיבלה את הידיעה.

ביום הביקור שלו היא התקשרה אליו כי המזג אוויר היה גשום ושאלה אותו לאן הם יילכו במזג אוויר כזה וחשבה אולי להציע לו מקומות לאן ללכת...

מעבר לזה היא רצתה לדעת או לוודע יותר נכון שלא לקח מה שהילדה צריכה (טיטולים, בקבוק וכו) על מנת שתכין לו הכול ותסביר לו כי אבא הוא לא היה מעולם.
הוא מנגד ענה לה ״זה לא עניינך לאן אני לוקח את הילדה, אני לוקח אותה וזהו! זה הזמן שבית משפט פסק לי להיות איתה והשאר אני לא אומר לך!״

היא הסבירה לו שהוא חייב להיות בקשר טלפוני איתה והיא רוצה להסביר לו על הצרכים של הילדה וזה זכותה לדעת לאין הוא לוקח אותה (ד"א הילדה בת 7 חודשים בסך הכול) אז הוא אמר לה שהוא לא מתכוון להגיד לה דבר וניתק.

היא נבהלה ובעלה לקח אותם לגימבורי ליד ואמר שהאבא יגיע לגימבורי לבלות עם הילדה והם יעשו סידורים בינתיים וככה כולם יהיו שקטים.

כך היא עשתה, נסעה לגימבורי (שנמצא 20 דק ממנה) והתקשרה לאבא ואמרה שזה אחלה מקום בילוי ושיגיע, הוא מנגד התחיל להתעצבן שזה הזמן שלו עם הילדה והוא יעשה מה שבא לו והוא לא חייב דין וחשבון והוא הזמין אליה משטרה והוא לא רוצה לראות את הפרצוף של בעלה.

היא הסבירה לו בשקט שהיא הולכת לסידורים עם בעלה והם לא יפריעו היא הכינה לא כל מה שהוא צריך על מנת שיהיה עם הילדה וגשום בחוץ וגימבורי זה ממש כיף ושיגיע וחבל על הזמן, הוא לא היה מעוניין לשוחח איתה יותר טלפונית ושאל האם יש לה עוד משהו להגיד כי הוא ממש לא מעוניין לדבר איתה היא אמרה שלא. הוא ניתק ולא בא אחרי שהיא חכתה לו סתם.

ועכשיו אני פונה אליכם, לדעתי היא גיבורה שעשתה כל מה שהיתה צריכה ויכלה עד הלום ואף ניסתה לדבר איתו שוב ושוב ושוב, ולהסביר לו ולהתנהל איתו בצורה הכי יפה שיש, מה היא צריכה לעשות כדי להעביר את השיחות ביניהם והביקורים לחדר קשר במיידית!

האם להתקשר למשטרה ולפתוח תלונה?
האם לפנות ולקחת עורך דין שיתמודד מולו?

מה עושים? הבנאדם הזה בלתי נסבל.
04/01/2018 09:11
האמא לא כיבדה את הסכם בית המשפט, זה לא כיוון נכון...

אגב מרכז קשר ניתן במצב שבו צריך לפקח על הקשר, כאן יש רצון ברור של האב וחוסר אמון מוחלט מצד האם, זה לא משהו שמרכז קשר יכול לפתור. אם התיק לא סגור, שתפנה לעו"ד שייצג אותה.

אם התיק סגור, שתקח עורך דין ותגיש בקשה מחדש.

האמא לא יכולה לעשות דין לעצמה. זה עלול לפגוע בה.
04/01/2018 08:04
שלום רב
עצתי הראשונה ומיידית לכו להתייעץ עם עורך דין .
את מוזמנת לפנות ללא עלות למשרדנו להתייעצות קצרה .

בברכה
שרון סגל עו"ד
02/01/2018 09:07
בוקר טוב עורך דין נכבד!

בעלי עזב את הבית הגיש בקשה לגירושים השאיר אותי עם תינוקת בת ארבעה חודשים הוא רוצה לקבל אותה במסגרת הסדרי ראיה של יומיים בשבוע שינה ושבת כן שבת לא לישון אצלו. אני אמרתי לו שהיא צעירה ולכן לא מסכימה. הוא מצידו הגיש בקשה לישוב סכסוך באמצעות איזה עורך דין שהוא חבר שלו... ועכשיו מניסיונכן - יש ממה לחשוש? נותנים תינוקת בגיל כזה לאבא שלה? אשמח לשמוע מה קובע החוק במקרים כאלה, כרגע בעיקר לגבי הילדה.

ברור לי שאצטרך לקחת עורך דין ולהתמודד מול המצב, אבל אני חייבת להרגע קודם בעניין הילדה כי יושב עלי חזק. מאד.

מקווה לשמוע תשובה מעודדת.
04/01/2018 08:06
שלום לך
חזקת הגיל הרך עומדת לך ולכן אף אחד לא יוציא לך כרגע את הקטין.
בכל מקרה לכי להתייעץ דחוף עם עורך דין .

שרון סגל עורך דין גירושין
03/01/2018 15:27
שאלה:

זוג חד מיני מקיים חיים משותפים מזה 7 שנים. בני הזוג חתמו לפני כ 4 שנים על הסכם ממון.

במקרה והזוג ירצו להתחתן, האם לנישואים קיימת השפעה כל שהיא על הסכם הממון שנחתם?

בנוסף, האם הנישואים מעניקים זכויות או חובות חדשות שלא היו בעבר?
01/01/2018 13:23
האם חיוב מזונות על בסיס מגדרי בלבד הוא הטרדה מינית?

החוק למניעת הטרדה מינית קובע כי הטרדה מינית היא, בין היתר:
"3. (א) (5) התייחסות מבזה או משפילה המופנית לאדם ביחס למינו או למיניותו, לרבות נטייתו המינית."

כלומר, הטרדה מינית לא חייבת לכלול רצון למין.

אין ספק שחיוב כספי המבוסס בלבדית על מינו של אדם, הנושא בצידו איום במאסר (שלילת החירות) הוא מבזה ומשפיל, ואף כולל יחסי מרות (שופט-נתבע) ויחס בלתי הולם של עובד מדינה.
על הטרדה מינית אפשר לתבוע 120,000 שקל פיצוי ללא הוכחת נזק. סעיף 11 לחוק קובע כי הוא חל על המדינה. לפי בית המשפט העליון, יש לפרש את כל חוקי המדינה לפי עקרון השוויון (לרבות שוויון מגדרי).

האם ניתן לתבוע שופט או בית משפט שגזר חיוב מזונות לאדם אך ורק ביחס למינו על הטרדה מינית? לחלופין, האם ניתן לתבוע את המדינה בשל כך?
01/01/2018 09:33
בוקר טוב לכם

אני נשואה למישהו שהוא בפרק ב' עם גרושה מהגיהנום! מהיום שאנחנו ביחד מנסה להרוס לנו את הקשר ומחפשת כל הזמן נקמות, דרך הילד המשותף שלהם, מנסה ללא הרף לעלות את סכום המזונות ומטרטרת אותנו מבית משפט לבית דין רבני, הוצאות של עורכי דין ובזבוז זמן עבודה לשווא!

אני מתאפקת ולא מתערבת, משתדלת לכבד את המקום שלה כאמא אבל זה כבר גובל בהטרדה. מעבר לכל זה יש לנו עילה מוצדקת לקחת ממנה את הילד ולקבל משמורת מלאה אך אין לי ספק שזה יפגע בה אנושות ואני כאישה לא יכולה לשאת בפגיעה באישה אחרת וכמובן היא לא אמא רעה אני בטוחה למרות שאין לי את הניסיון והידע כי אני לא אמא בעצמי עדיין...

אבל בעניין התביעות, אנחנו כבר עייפים מדיונים, בתי משפט ועורכי דין! לבעלי יש עורך דין כמובן, אבל זה חבר של המשפחה שלא ממש אכפת לו מהמצב, בעיקר כי הוא מרוויח כסף טוב מזה שהסיפור איתה לא נגמר... ככל שיש יותר בקשות ויותר סכסוכים ביניהם עורך הדין מרוויח יותר כסף, אז הגיוני שהוא לא באמת יעזור לבעלי לשים לזה סוף.

למרות שיש הסכם גירושין מסודר וחתום ולמרות שעל פניו נושא המזונות והמשמורת גמור, הגרושה לא מפסיקה...

מה אתם ממליצים לעשות? איך מרגיעים אותה משפטית וגורמים לה להפסיק לתבוע וללכת לבית משפט כל שני וחמישי? זה בלתי נסבל. 1   2    3    4    5      

: עבור אל עמוד
רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית? פנה/י לעורך דין שרון סגל:
072-3360526 פקס: 09-3732001
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

אזור מרכז: רחוב אבא אחימאיר 7 רמת גן

אזור ירושלים: רחוב יד חרוצים 15 ירושלים

אזור השרון: רחוב גיבורי ישראל 24 נתניה

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון