בואו להתייעץ עם עורכי דין בשאלות הנוגעות לדיני משפחה והליכי גירושין! לחצו כאן לכניסה...
פורום גירושין ודיני משפחה - דיני משפחה בכבוד הדדי
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ ראשוני חינם בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר


פורום גירושין ודיני משפחה


נושא
מחבר
תאריך ושעה

טל ב.
22/05/2019 14:11
עוד לא סודר מול הגרוש העניין של החובות וההלוואות הוא לא משתף פעולה. יש לי עורך דין מהסיוע שלא מזיזה כלום. אני בלחץ בהסכם גירושין הסכמתי לשחרר את העיכוב יציאה מהארץ שעשיתי נגדו ברגע שמביא גט.

יש לי חשש ממשי שיברח לאחותו וישאיר אותי עם כל החובות. העו"ד אמרה לי לפנות להוצאה לפועל ולנסות שם להוציא עיכוב יציאה מהארץ (הוא כן שילם את המזונות החודש) בטענה על חשש מאי תשלום מזונות עתידי. יש באמת סיכוי להצליח בזה?? נותנים עיכוב יציאה מהארץ מסיבה כזאת באמת?

העורכת דין לא רוצה שננסה בבית הדין הרבני כי היא אומרת שהם לא יראו זאת בעין יפה כי התחייבתי בהסכם. אבל הוא לא עושה שום דבר בנתיים ממה שהסכמנו בהסכם הזה!

לא ברור לי אם היא אומרת את זה כי היא לא רוצה לעבוד קשה או שזה באמת ככה... אם צריך, אני אקח עורך דין פרטי לטפל בסגירה של הפרטים האלה, כי ממש אין לי חשק להשאר עם חובות גדולים כשהוא בורח מהארץ ואבא שלי אמר שיעזור לי לממן עורך דין לצורך זה אם אין ברירה.

מה דעתכם?
אילן
22/05/2019 09:12
האם צריך אישור מההורה השני גם אם ההורה הזה אינו אזרח ישראלי?
אייל
21/05/2019 21:31
יש לי דוחות של פנסיה של השנים בהם היינו נשואים
כדאי לבצע את החישוב האם אפשר לקחת את סכום ההפקדות בכול שנה ואז להוסיף ריבית
או נדרש לקחת סכום תחילת שנה סכום סוף שנה ואת ההפרש לחבר ?

תודה מראש
סער
21/05/2019 13:54
בהסכם גירושין חילקנו את הבעלות על משרד בתל אביב שהיה על שם אשתי ואני אמורים להעביר בעלות שיהפוך להיות רשום על שנינו, איך מעבירים בעלות? האם ניתן לעשות זאת לבד ..?

כמו כן נאמר לנו שעם הסכם הגירושין אנו פטורים ממס על הפעולה, נכון הדבר?

תודה
ר.ע
21/05/2019 07:49
קראתי באתר שלכם על בגידות וראיתי בפורום המון דיונים ושאלות של נשים וגברים לפני או אחרי בגידה בבן או בת הזוג... חשוב לי להגיד כמה מילים מהצד של מי שחוותה על בשרה בגידות מצד בן הזוג:

קוראת מלא פוסטים של נשים שיש להן יד או רגל בהליך של בגידה
מבקשות שלא נשפוט. אבל איך אפשר ? האם פעם עצרת לשאול את עצמכן מה אתן גורמות לאותה האישה החוקית ? האם פעם עצרתן לחשוב מה הרסתן? האם אתן לוקחות בחשבון שבני הזוג שבגדו יכולים למצוא את עצמם בהליך גירושין שיפרק משפחה? האם פעם הרגשתן מה זה שהקרקע היציבה שלך נשמטת מתחת לרגליים? ושאף אחת לא תגיד לי בחיים שיש כאלה שלא ידעו ושאף אחת בעולם לא תעיז להגיד שגבר מחפש מה שאין לו בבית ! איך יכולת לעשות מעשה שכזה .. נכון אולי הפוסט הזה מדבר מנקודה ככ רגישה, אבל אתן לא אלו שלהולכות לישון עם הכאב בחזה עם הדמעות בעניים, עם הגודש בגרון .

איך אתן יכולות להירדם עם מצפון שקט? ככ הרבה שאלות שכנראה לאף אחת מכן לא תהיה תשובה כנה ואמיתית .. חוץ מאגואיסטיות .

פשוט תשננו בראשכן "כל מעשה במחשבה תחילה "
אל תחפשו עידוד בפוסטים של" אוי אני יוצאת עם גבר נשוי" ..
פשוט אל תצאו עם גבר נשוי.

אישה לאישה מלכה ולא זאבה .
א.ו
19/05/2019 13:45
גבר בתהליכי גירושין.
האישה הוציאה מהבית תלונת שווא במשטרה.
כשנה פרודים , מתנהלים משפטים בבית המשפט.
היא לא פתחה עדיין תיק גירושים ברבנות.
(בעבר פתחה ועשו הליך יישוב סיכסוך שלא צלח)
1. הוא נמצא בזוגיות חדשה.
2. אם היא תגלה זאת האם זה יכול להיות נגדו ברבנות?
3. האם הוא יכול לפתוח תיק ברבנות ראשון?
4.יש לה סיכוי לקבל כתובה בגלל זה? מזכירה שהיא הוציאה אותו ושנה כבר לא בבית ושניהם בסיכסוכים קשים בבית המשפט.

אשמח לתובנות
דנה
19/05/2019 12:58
בני זוג גרושים הורים לתאומים בני 12. הילדים אצל האמא, ישנים אצל האבא פעמיים בחודש. האב משלם מזונות רגיל ללא חובות.

האמא מעוניינת לערוך אירוע בר-בת מצווה באולם ומחייבת את האב להשתתף בעלות האירוע. לטענתה הצד שלה נותנים מתנות יפות באירועים, לעומת הצד שלו שלא מכסים את עלות המנה שלהם. לכן, האמא מבקשת מהאבא להשתתף בעלויות האירוע אבל לא מוכנה לשתף אותו בהכנסות.

האבא לא מעוניין להשתתף בעליות האירוע, הציע שיזמין לאירוע רק 10 אנשים שהם קרובי משפחה מדרגה ראשונה ובמקום זאת, הציע לקחת את הילדים לטיול בר-בת מצווה בחו"ל על חשבונו ועל חשבון בת זוגתו.

האמא מתנגדת בתוקף ודורשת השתתפות חצי חצי בעלויות אירוע ללא אפשרות לקבל החזר ע"י המתנות שיתקבלו. הבטיחה לילדים שאם ישאר כסף בסוף האירוע היא תיקח אותם לחו"ל. לא מוכנה להתפשר.

האם זה תקין? הוגן? מה ניתן לעשות בגבולות החוק?
ע.ג
19/05/2019 09:20
בוקר טוב

מקווה לקבל חוות דעת של עורך דין מנוסה, שידע להסביר איך מתמודדים...

המקרה הוא כזה: גרושים טריים, הגרושה עושה בשבוע האחרון בעיות עם ההסדרי ראיה, לא נותנת לו לראות את הילדים (2 ילדים מתחת לגיל 5)
חסמה בוואטסאפ ולא עונה לטלפון.

הוא רוצה ללכת לראות אותם ולהוציא מהגן יותר מוקדם לבלות איתם כמה שעות ולהחזיר הביתה.

הוא קצת חושש שהיא לא תעשה בלאגן, ומצד שני מאוד רוצה לראות את הילדים שלו.

מה עושים במצב כזה?
מ.מ
16/05/2019 11:14
הוא עדיין ישן בבית שבתות הוא עושה אצל אמא שלו הסכמנו בינינו (עדיין אין הסכם גירושין אין הסדרי ראיה מסודרים ואין כלום חתום) ששבת הם איתי שבת הם איתו .בשבת בצהריים הוא הולך לשיעור והילדים נשארים אצל המשפחה שלו עד שהוא חוזר מהשיעור .אני הולכת לשם פעם אחת בצהריים בשבת (גרים מרחק של 5 דק) כדי לראות מה עם הילדים. אני אפילו לא נכנסת אליהם הביתה עומדת בשער וקוראת לילדים. המשפחה שלו אמרו לו להגיד לי שאני לא יבוא לראות מה איתם כי זה מציק השאלה שלי מבחינת חוק מותר לי ללכת לשם? (בעיקרון אמרתי לו עד שאין החלטה משופט או משהן שאומר שאסור לי להתקרב לשם זאת זכותי זה נכון? או שאסור לי?
נ.פ
15/05/2019 09:37
מבקשת לשאול
3 שנים לפני שהתגרשנו הגרוש ניהל תביעה שסך הפיצוי עמד על כ-100 אלף שח
כשנה לפני שהתגרשנו הוא עצר את ההליך כדי שלא אקבל כלום
אני יודעת בוודאות שהוא קיבל את הכסף. האם אני יכולה לדרוש משהו מזה? אציין כי עברנו הליך גירושין מכוער והוא השאיר אותי עם חוב של 40000 שקל.

מה דעתך?
ליאן
13/05/2019 12:41
ברקע הליכי גירושין לא סימפטיים.

לפי החלטת בית הדין הם צריכים תסקיר עו'ס כדי לקבוע את המשמורת. כרגע לפי מה שנראה יקח לפחות עוד 4-5 חודשים עד שהתהליך יסתיים כי היומן של הפקידת סעד עמוס.. בעוד חודשיים הם אמורים להפריד בתים. מה הסיכוי שבית הדין הרבני יחליט על משמורת משותפת ללא תסקיר עו'ס? האבא נורמטיבי ורוצה משמורת משותפת.. היא רוצה 6/8 בשביל גובה המזונות.
שרון
13/05/2019 09:12
החלטנו להיפרד, שני הצדדים בסדר עם זה.

בעלי הציע שניקח עורך דין מגשר שיערוך לנו מסמך עם כל הבקשות/דרישות כדי שלא נגרור את זה ונזיק לעצמנו ולילדים.
אין לי מושג איך זה עובד. האם להתחיל לחפש עורך דין גם בשבילי? או שמספיק עורך דין אחד לשנינו שיערוך את ההסכם הזה?

לא דיברנו ביננו ממש על סכומים, אבל ברור שהילדים (2) יהיו אצלי כל הזמן, בגלל שהוא עובד המון. מניחה שנרצה לסכם על סופי שבוע וחגים וכו שיהיו איתו.

אשמח גם לשמוע ספציפית לגבי אילו סעיפים כדאי שיהיו במסמך, כדי שלא אפספס שום דבר.
תודה.
מור
12/05/2019 14:19
שאלה להבנה - הבן אדם לא חי בבית קרוב ל3 חודשים.
עכשיו הפרדנו משכורת וחשבונות ואני אשלם את השכירות וההוצאות על הבית.

הוא העביר סכום כסף חד פעמי.
ועדיין אין הסכם גירושין כי ההליכים לא התחילו עדיין באופן רשמי - אנחנו פושוט פרודים מרצון.

רציתי להחליף מפתח לבית כיוון שהוא מגיע מתי שבא לו ואני מרגישה שאני צריכה להסתיר את הארנק שלי וכו' על מנת שלא יקח משהו או יגע לי במשהו.

עורך דין (קרוב משפחה רחוק שלא מתמחה בדיני משפחה) אמר שעדיין אסור לי להחליף מנעול לבית.

אתם יכולים להסביר לי למה?!

הוא לא חי כאן, הוא לא קונה כלום שקשור לילדים או לבית ולא עוזר בכלום.

חייבת לציין גם שהוא עוד לא שכר דירה לעצמו.
נ.מ
07/05/2019 13:33
אני בת 25 הייתי בזוגיות 4 שנים ויש לנו ילד, מההתחלה היה לי בעיות באימון בבן הזוג. תמיד הייתי תופסת אותו מתכתבת עם בנות, יושב באתרי הכרויות, מוחק הודעות בווטסאפ. תמיד הוא היה אומר לי שזה סתם והוא אוהב רק אותי ויותר זה לא יחזור על עצמו. אני מתוך תמימות או טיפשות או אהבה אליו תמיד הייתי מעלימה עין ומאמינה שאחרי כל ריב כזה יותר הוא לא יחזור על זה.
פעם אחת תפסתי אותו בוגד בי. זה היה סך הכל חודש אחרי הלידה. בתקופה הכי קשה שאני צריכה את התמיכה והעזרה של הבן זוג שלי הוא בגד בי... זה מאוד פגע בי וניפץ לי את כל האשליה שחייתי איתה, שכל מה שהוא סיפר לי היה הכל שקרים. באותה תקופה עזבתי את הבית, הוא התחנן עמד על הברכיים ביקש סליחה אמר שאוהב רק אותי ויותר זה לא יקרה לעולם. אני מאוד רציתי להאמין לו, רציתי שהילד יגדל עם שני ההורים וסלחתי לו. אחרי זה, היחסים לא היו משהו, כבר לא הייתה את אותה האהבה אני לא הצלחתי לשכוח את הכאב של הבגידה. אני קיוויתי שמתישהו הוא ישתנה אך הכל המשיך כל ההתכתבויות.
בנוסף לזה אנחנו רבים המון ובכל ריב הוא מקלל ומשפיל אותי ומדבר אלי בחוסר כבוד וזלזול שאני לא שווה כלום.
לצערי יש עוד הרבה דברים שמפריעים אך אלה שני הדברים המשמעותיים ביותר.
עכשיו אנחנו פרודים, אני עזבתי כי לא יכולתי לסבול יותר את היחס הזה. הוא שוב מבטיח לי הבטחות, שהוא הבין שהוא התייחס מגעיל כלפי והוא לא היה צודק והוא אוהב רק אותי ומבטיח לשנות הכל. כשאני שואלת אותו למה הוא כל הזמן מתכתב ומסתיר דברים אז הוא עונה לי כי הוא היה טיפש. וזאת לא תשובה שמספקת אותי.
אני מאוד רוצה שהילד יגדל עם שנינו ביחד, מרגישה שנכשלתי בחיים ולא הצלחתי להעניק לו את החיים שתמיד רציתי. כל הפעמים האחרות אני נשארתי עם הבן זוג רק בגלל הילד אני כבר לא יודעת אם אני אוהבת אותו. אני תמיד חושבת ואם הוא באמת ישתנה כמו שהוא מבטיח, ואם מתישהו יכול להיות טוב. אולי אני מפספסת משהו, למרות שאני כבר נתתי כל כך הרבה הזדמנויות לקשר הזה והוא איכזב אותי כל פעם מחדש.

אני יודעת שבקשר הקודם שלו הוא גם בגד המון בבת הזוג הקודמת שלו. אולי זה האופי של הבן אדם. אולי זה גבר שלא יכול להיות רק של אישה אחת.

האם גבר כזה יכול להשתנות מתישהו?
אנונימית
06/05/2019 16:40
נשואים שנתיים וביחד 4 וחצי שנים. עוד בהתחלה לא היינו ממש מסתדרים אבל הייתה אהבה גדולה וזה לא ממש הפריע לנו. היו לנו פרידות לכמה שעות ואחת לשבוע..
עכשיו הוא לא בבית כמעט שבוע. היה לנו פיצוץ אחרי ריב שנרגע. אנסה לספר בקצרה ..
לפני כמה חודשים הוא הכיר דרך חבר כמה חברים חדשים. מאז הוא כל הזמן איתם. איתי או בלעדיי. אחד מהם נשוי וכל השאר רווקים. כולם מעל גיל 30 חוץ מבעלי.
בשבוע שלפני הריב, הוא כל ערב היה חוזר מאוחר מאוד. אם זה בגלל העבודה או שהיה הולך לחברים. ביום חמישי לאחר שהוא ככה שבוע, אמרתי לו שלא יתכנן כלום לערב כי אני רוצה שנצא. הוא אמר שבעיה ואין כרגע כסף. אמרתי לו אל תדאג. אחרי כשעה אומר לי שבעיה לצאת כי יש לגיסו יום הולדת וצריך לחגוג לו. אמרתי לו סבבה מעולה, גם טוב. העיקר לצאת.
בזמן הזה הוא עם החברים בפארק שליד הבית של אחד החברים שותים בירות. בסביבות השעה 8 שלחתי לבעלי הודעה מה קןרה? הוא ענה כי תכף הוא חוזר הביתה.. אחרי שעה שוב דיברתי איתו ושוב אמר שתכף חוזר. לקראת 11 בלילה התקשרתי אליו והוא אמר שעכשיו יוצא מהחבר. אמרתי לו בבכי שפשוט פרץ, אל תחזור הביתה. וניתקתי את הטלפון.
הוא התקשר אליי וניסה להסביר לי שהוא שתה והגיס ביטל את היום הולדת ולא יכול לעלות עכשיו להגה. כל השיחה איתו אני בוכה כי אני פגועה עד עמקי נשמתי. שאלתי אותו למה לא הודיע לי שביטל? הוא לא ידע מה להגיד לי. שאלתי אותו למה הוא שתה במודע שהוא צריך לחזור הביתה תכף? הוא תירץ את זה שחשב שהגיס יחגוג הוא יסע עם החברים ואני אבוא לבד וניפגש שם. לא קיבלתי את זה כתשובה.
ביקשתי ממנו שלא יחזור הביתה באותו לילה.
ביום שישי למחרת, ערב חג פסח אני מתעוררת ב7 בבוקר ורואה הודעה ממנו ששללו לו את הרישיון ושאני אבוא לקחת אותו. הגעתי לקחת אותו והוא סיפר לי שאחרי שדיברנו בטלפון הוא הלך לישון והתעורר ב3 בלילה ורצה לחזור הביתה.
שהתארגנו ללכת לארוחת חג, הבאתי לו מתנה שקניתי לו כמה ימים לפני זה. הוא פתח את השקית ואפילו לא אמר לי תודה או חג שמח. אפילו לא נשיקה..
גם בארוחת חג לא ממש דיברנו..
שחזרנו הביתה הוא דיבר עם אחד החברים שלו בטלפון ואמר יאלה בוא לקחת אותי. הוא שאל אותי אם זה בסדר שהוא ילך ואמרתי לו שכבר מאוחר מידי לשאול אחרי שהוא קובע וגם אם אני יגיד לו לא זה לא יעזור והוא ילך.. התעוררתי באמצע הלילה ולא ראיתי את הבן אדם לידי.. גם לא בבוקר.
מפה לשם החבר הוריד אותו בים ובלילה הוא הלך לדוד שלו שגר ליד וישן שם.
הוא היה ממש בדיכאון ולא יכלתי אפילו להעלות את הנושא שבגללו אני כל כך פגועה ממנו.
אחרי יומיים הכל נרגע בנינו..
ביום חמישי בצהרים נסענו ספונטני עם אחד החברים שלו לכנרת. ישנו לילה באוהל ולמחרת שאר החברים הצטרפו. בערב יום שישי אנחנו יושבים במסעדה. כולם מדברים על להישאר עוד לילה ואני לא באתי מוכנה לעוד לילה. ובעלי ידע שחוזרים הביתה. ואז הוא התחיל לזרוק אני נשאר. פתאום אני לא יכול להישאר יהיה לי בלאגן עם אישתי.
בדרך לאוטו הוא אמר לי שהוא לא באמת נשאר ויש לו דברים לעשות מחר. נכנסנו לאוטו עם אישתו את אחד החברים שחזרה איתי הביתה. איך שנכנסנו לאוטו הוא התחיל להתעצבן שהוא רוצה להישאר ולמה אני לא מפרגנת לו. אמרתי לו שאם הוא היה מדבר איתי על זה לפני ולא מול כולם, יש מצב שהייתי נותנת לו בכיף להישאר. אבל רק בגלל ההצגה שהוא עשה אני לא מוכנה. בקיצור אמרתי לו שאם הוא הולך איתם אין לו מה לחזןר הביתה. הוא נורא להתלבט ואז נשאר. אחרי כמה דקות נסיעה הורדתי אותו והחברים שלו באו לקחת אותו אחרי שכל הכמה דקות האלה הוא צועק עליי ואומר לי שאני רעה ולא יודעת לפרגן.
שחזרתי הביתה כתבתי לו הודעה. אוד ארוכה לגבי מה שאני מרגישה ומה שהוא עשה וכתבתי לו שיש לו 2 אופציות. או שהוא משתנה או שהוא עוזב את הבית. הוא בחר לעזוב..
ב2 לילות הראשונים הוא חזר בלילה לישון וישן בסלון. הלילה זה הלילה השלישי שהוא לא ישן בבית..
יצא לי לדבר עם גיסי על מה שקרה והיה איתו חבר גרוש שהקשיב להכל.
החבר שלו שאל אותי כל מיני שאלות ועל חלק לא ידעתי מה לענות ועל חלק אמרתי שאני לא מוכנה להישאר איתו בצורה הזו. אני לא מוכנה לזוגיות כזאת. מגיע לי מישהו יותר טוב ממנו. ושאני לא יודעת אם אני אוהבת אותו.

כל התשובות שלי הובילו אותי לידיעה שאני צריכה להתגרש! עדיין אין לנו ילדים ואין רכוש משותף - שלפי מה שהבנתי אלה יתרונות או יותר נכון קיצורי דרך בכל הליך גירושין ...

והיום זה כבר מתחיל לבלבל. פתאום אני בבאסה. אני לא יודעת מה לעשות. אני לא יודעת מה אני באמת רוצה. מה אני מרגישה!
ובעיקר איך ממשיכים הלאה?
הילה מ.
02/05/2019 10:12
הליך גירושין - פרטי המקרה ומס' שאלות חשובות לאחד מעורכי הדין שלכם בבקשה....

1. 4 ילדים מתחת לגיל 10

2. נכס משותף

3. קביעת שופט למזונות זמניים

4. האבא לא משלם אגורה למרות החלטת שופט וצבר כבר חוב מזונות של כ 50 אלף שח.

5. הוא חוזר ואומר שלא מתכוון לשלם מזונות וגם אם יישב במאסר לא יישלם.

והשאלות:

1. הוא מרוויח 10 נטו (ועוד כ 5 אלף בשחור)

2. כמה מזונות להערכה יכולים לפסוק לו לארבעה ילדים ולפי איזה הכנסה ייתייחסו?

3. אם נמכור את הנכס האם המדינה תאשר את הבקשה להוון את החלק שלו בנכס כדי שמשם ידאגו לתשלומי מזונות / מדור?
ארז
01/05/2019 20:35
שלום
חייב עזרה לגבי הפתחתת מזונות בהורות משותפת במידה ולגרושה שלי יש העלאה במשכורת
האם זו עילה לפתוח את ההסכם בבית משפט?
הדר ג.
30/04/2019 15:23
חשוב לשתף:

האלימות כלפי הילדים מתחילה.
פונה לרב המשפחה, אומר שהוא המום ומזועזע, מבטיח שיטפל בו.
הוא לא מטפל.
האלימות ממשיכה ומחמירה.
פונה שוב לרב המשפחה, אומר שיטפל ויחייב אותו ללכת לטיפול.
הוא לא מטפל.
מערבת את המשפחה שלו.
לא עוזר.
האלימות מחמירה- כלפי הילדים, כלפיי, כלפי חפצים ורהיטים בבית.
הוא מאיים ברצח, אחיו מאיים להעלים את הילדים.
לוקחת את הילדים ובורחת מהבית.
מגישה תלונה במשטרה.
הוא מוזמן טלפונית לחקירה, מגיע בליווי הרב שלנו שמספר שלא שמע כלום על אלימות בבית הזה.
אני נקראת לחקירה- ממתלוננת הופכת לחשודה בתלונת שווא.
מוציאה תמונות שצילמתי את הסימנים על הגוף של הילדים ושלי בכמה פעמים לאורך השנים האחרונות, הקלטות שהוקלטו בפלאפון שלי במשך שנה+ כשאני קוראת לעזרה לרב, לגיסים, התכתבויות בווצאפ שמעידות על מה שהיה..
החוקר משחרר אותי ומזמן את הרב לחקירה על עדות שקר.
הפעם הרב טוען שידע אבל לא האמין.
החוקר אומר לו שלא מחובתו להאמין או לא והוא היה חייב לדווח, ומשחרר אותו.
המשטרה מוציאה נגד האבא צו הרחקה מהבית ומאיתנו.
בית המשפט מוציא נגד האבא צו הגנה, ומאריך אותו.
התיק עובר לפרקליטות.
התיק נסגר מחוסר ראיות.
בית הדין הרבני כופה עליו לתת גט והוא נותן.
מקבלת פסקי דין לגבי מזונות ומשמורת.
בית הדין הרבני מוציא פסק דין שעל האבא להיכנס לטיפול ארוך, ועד אז לא יוכל לראות את הילדים שלא בתוך אגף הרווחה עם פיקוח ומאבטח.
הוא מסרב להיכנס לטיפול.
הוא ממשיך להטריד אותי.
לא מגיע למפגשים ברווחה.
מפסיק לשלם מזונות.
כותבת לבית הדין מכתבים על מכתבים ובקשות על בקשות שיתערבו
ויאכפו את פסקי הדין שנתנו.
אחרי שנה מקבלת הזמנה לדיון.
מגלה שהדיין הקודם יצא לפנסיה והגיע דיין חדש.
הדיין החדש לא מתייחס אליי בדיון ובסוף מחליט שאם אני מתעקשת עדיין שהאיש הזה אלים אז הוא יישלח לאבחון אל מטפל פרטי מטעם בית הדין ושעליי לשלם חצי מהעלות של האבחון שלו.
מתנגדת, מנסה להסביר לדיין שיש פסק דין קודם שמורה לו להיכנס לטיפול, מנסה להראות לו את כל העדויות והתמונות של הפציעות של הילדים ושלי.
הדיין לא מוכן לראות ומאיים שאם לא אשלם את חלקי הוא יקנוס אותי ב-1000 ₪ לקופת אוצר המדינה.
מסבירה לו שאפילו מזונות אין לי אז איך אוכל לשלם אבחון או קנסות.
הדיין שולח את הקנס מיידית להוצל"פ ומאיים עם עוד קנס של 1000 ₪ נוספים.
מנסה לכתוב לו שוב ולהסביר את מצבי, שוכרת עורכת דין מכספי תרומות שתערער.
הערעור נדחה ושני הקנסות מופעלים נגדי בעיצומו של חג הפסח.
מבקשת דחייה בתשלום עד לאחר החג לפחות.
הדיין מסרב, ומחליט בנוסף לקבוע דיון למיד לאחר החג במטרה לבחון את האפשרות להוציא ממני את המשמורת ולהעבירה לאבא.
תסקיר רווחה בהול נכתב, פקידת הסעד מדווחת שם, בין השאר, כי שמעה מהילדים עצמם על האלימות שחוו.
מכתב ממנהלת אגף הרווחה נשלח בו נכתב כי טובת הילדים היא להישאר במפגשים תחת פיקוח, עד שהאבא יעבור טיפול משמעותי.
הדיין נשאר בשלו וכותב שידון בהכל בדיון הקרוב.


אז הנה דיין יקר, שילמתי.
שילמתי את הקנס הראשון בנתיים.
למה רק את הראשון אתה שואל?
כי אני לא יודעת איך אתה מבלה לך את חג הפסח, אבל אני הייתי צריכה לשמור קצת כסף גם לקניות לחג.
קופת אוצר המדינה יכולה לחכות מן הסתם, הילדים שלי לא.
ואת זה כניראה שאין לך מספיק לב בשביל להבין.


אף פעם לא חשבתי שאצטרך לשלם כסף לקופת אוצר המדינה.
ואני הרי שילמתי למדינה לא מעט בעבר...
בדמי, בגופי ובנפשי בשירות צבאי
בממוני בעזרה למשפחות נזקקות במשך שנים
ובהתנדבות בליצנות רפואית בבתי חולים לילדים
וגם על מה אני צריכה לשלם..?
על זה שיש פה איש שהתעלל בי ובוחר להמשיך להתעלל?
על זה שהוא עצמו לא קיים פסק דין של בית הדין כבר למעלה משנה, אז אני צריכה לעזור לו לקיים?
על זה שכבר פעמיים קרסתי כלכלית כי אני לא מקבלת מזונות כמו שהוחלט?
על זה שהייתי צריכה לשאת על כתפיי את כל השיקום והטיפולים הרגשיים לילדים ולי כי אפילו הרווחה נרדמו בשמירה עלינו?
על זה שהפרקליטות העמוסה החליטה לנפנף את התיק שלי על כל הראיות, העדויות והדיווחים שבו ולסגור אותו?
על זה שהייתי צריכה לגייס כסף כדי לערער על סגירת התיק הפלילי, ואז עוד כסף כדי לערער על החלטות הדיין נגדי, כשכל הרשויות האלה בעצם היו אמורות להגן על הילדים ועליי?
ואולי נשים וילדים כמונו מעניינים מישהו רק אחרי שהם נרצחים..
סיגל
30/04/2019 09:30
אני בת 26 נשואה פלוס ילד בן 6. יש לי בעל מקסים, עוזר בבית , שותף בהכל. אבא טוב אבלל יש פה בעיה אנחנו כל הזמן רבים בלי סוף. מריבות שיכולות להתחיל מכלום ולא נגמרות... והוא כל הזמן מצידו קורא לי שרמוטה זונה . ואני גם יש לי לא חסר לי. אבל יש גבול שהוא כל הזמן יקרא לי ככה ואני ישתוק, אני בחורה של בית, עבודה בית לא מעבר. סלחתי לו כמה פעמים מתנצל מתחנף ושוב קורא לי שרמוטה .

ושוב זונה... ועוד מילים! וכבר אי אפשר ככה לחיות. מצב בינינו לא טוב אין שיחות משותפות אין לנו עניין אחד עם השני, ירד לי ממנו ממש עם הזמן מרוב הקללות שלו שאני בעבודה והוא מתקשר אני מנפנפת אותו מהר מאוד מהקו אין לי כבר סבלנות אליו לא מסוגלת לחבק אותו ולא לנשק אותו מרוב כל המריבות והזלזול שלו והמילים שזורק לי המצב ניהיה ככה. ירד לי ממנו.

לפני הכל היה יפה. ודייי . לי נמאס כבר טענתי שאני רוצה להתגרש ואני לא באמת עושה את זה. כל הזמן סולחת לו ושוב זה קורה. הפעם לא רוצה לסלוח לא מדברת איתו מאתמול כבר אחרי עוד מריבות הזויות וששוב קרא לי שרמוטה זונה.

אציין גם שהוא ממש מקנא שאני עובדת בעבודה יציבה כבר מעל שנה, לעומותו שהוא בן אדם לא יציב ומתנדד מעבודות לעבודות.

אציין שוב שהוא בעל מקסים חוץ מזה. עוזר בבית הכל מהכל אבל מה שציינתי זו הבעיה העיקרית טיפוס גם של עבודה בית לא יוצא עם חברים לא שום דבר. אבל אני לא מוכנה שיקראו לי כל שבוע זונה שרמוטה. מאה אלף שיחות איתו לא עזרו. ושוב ושוב דיי חלאס.. גם שיחות יעוץ לא עזרו מבטיח ושוב ושוב.. אציין שאמא שלי עברה זאת אם אבא שלי גם. כל הילדות שלי נהרסה.
ועוד ליד הילד!

מה לעשות?
אסנת
19/04/2019 11:59
ברצוננו לבטל הסכם גירושין שנחתם בבית המשפט לעינינו משפחה
מה עליי לעשות? 1   2    3    4    5      

: עבור אל עמוד
רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית? פנה/י לעורך הדין שי מויאל:
072-3360526 מספר פקס: 073-3982517
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: החרש 16, נס ציונה

הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון