הכירו את עורך הדין שרון סגל, בעל התמחות מיוחדת בדיני המשפחה והליכי גירושין...
על אודות עו"ד שרון סגל - התמחות מיוחדת בדיני המשפחה
ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו
גירושין עם עורך דין מנוסה
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו

נעים להכיר: עו''ד שרון סגל מומחה לענייני משפחה

      10/10/2017 11:42
אם אתם מחפשים עורך דין מצוין לדיני משפחה, הגעתם למקום הנכון. עו"ד שרון סגל הקים את המשרד לפני שנים רבות ומאז ייצג צדדים להליכי גירושין ובני משפחה אחרים במגוון רחב של סכסוכים בעלי מטען רגשי גבוה.

שרון סגל הנו עורך דין משפחה ותיק ומנוסה מאוד בדיני משפחה ומעמד אישי, מגשר מוסמך, מאמן עסקי ומשפחתי ומנחה סדנאות ופרטיים למודעות על.

במהלך השנים ייצג המשרד מאות תיקים מגוונים ומתוקשרים, תוך שימת דגש מיוחדת על צרכיו של כל לקוח ולקוח והתייחסות אישית למטרות ולאינטרסים החשובים שלה או שלו.

במשרדנו מבינים כי לאור רגישותם הרבה של ענייני משפחה, אין זה מספיק רק לפעול במישור המשפטי, אלא יש לתת ליווי אישי וצמוד לכל לקוח החל משלב ההיכרות, דרך קבלת התיק לייצוג ועד לסיום ההליכים ולעיתים אף מעבר לכך.

בשונה ממשרדי עורכי דין אחרים העוסקים בתחום, עו"ד שרון סגל מקפיד על כך שכל לקוח יקבל ייעוץ אישי שוטף וצמוד, הכולל ליווי מנטלי על ידי אנשי מקצוע מיומנים.

חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו בניהול וייצוג בתיקי משפחה, מורכבים יותר או פחות, מתבסס על מיקוד הטיפול המשפטי בחוליות החלשות של הצד שמנגד, מבלי להכניס את הלקוח להרפתקאות כלכליות שהוא לא יוכל לעמוד בהן.

ניסיונו הרב של עורך דין סגל כמגשר מוסמך מוסיף נדבך נוסף ורב חשיבות ליכולתו להביא לסיומם המהיר והיעיל של סכסוכי משפחה גדולים ובוערים, לעיתים גם מבלי להזדקק להגשת תביעות מיותרות ויקרות בבית המשפט.

האני מאמין של משרדנו הנו שמחה לבטא שרות ואנו מאמינים כי עבודתנו הנה יעודנו ולכן כל לקוח שמצטרף נכנס למשפחתנו וזוכה לטיפול חם, מסור ונאמן.

האדם יוצר את יומו מתוך כעסים, פחדים וחששות ומביא עליו את הקושי בתהליך וכתוצאה מזה תוצאות גרועות בחייו. ככה הוא יוצר מעגל קסמים, שבו התוצאות הגרועות מזינות את הכעסים והפחדים ומצדיקות אותם.

אנו יודעים לפרוץ את המעגל ולהוציא את האדם ממערבולת זו ולהובילו לתוצאות טובות ומנצחות, גם בסכסוכים שנראים קשים במיוחד, בין זוגות שרוצים להתגרש, בין יורשים הנאבקים על ירושה גדולה ובכל מקרה אחר הנוגע לעניינים הרגשיים שבין בני משפחה.

המטרה שלנו היא לפעול מול הלקוחות ומול הצד השני ברגישות ובנחישות, על מנת לייצר מצב שאין מנצחים ואין מפסידים, אלא כולם מסיימים בשלום את ההליך עם מינימום פגיעות, גם כלפי הצד השני ובעיקר, תוך שמירה על טובתם של הילדים.

הקומבינציה והאיכויות הנדרשות מאדם המשלב מקצועות של עריכת דין, גישור וקואצ'ינג, הנם שילוב שינצח עבורכם כל בעיה משפטית קטנה כגדולה.

פרטיים אישיים ומקצועיים על עו"ד סגל:

  • ייעודו של אדם נראה כבר משחר ילדותו - בשל מאבק גירושין ארוך ומכוער של הוריו, אשר פגע בכל הצדדים, התעורר אצל עורך הדין סגל הרצון לעזור לזוגות לצלוח את התהליך בצורה מהירה וללא השארת סימנים, גם אצל הזוגות וגם אצל הילדים. האירוע הזה הוא שהוביל את סגל להתעסק בדיני משפחה.
  • מאז ילדותו עסק בפתרון סכסוכים בין בני משפחה ושכנים וכן בשלום בית וליווי בהליכי גירושין. מאז שהוסמך כעורך דין כל מרצו וזמנו מוקדשים לעיסוק בדיני המשפחה וייצוג בהליכי גירושין.
  • הלך הרוח של סגל ושל העובדים הנו שמחה לבטא שרות. עו"ד סגל וצוותו מאמינים כי זאת שליחותם לסייע ולתת שרות ללקוחות אשר לא אחת מגיעים בתקופה הקשה בחייהם.
  • עו"ד סגל דוגל בגישת התקשורת הבינאישית ופתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט על ידי הקשבה, הבנה ושיחה המביאה תוצאות טובות יותר וסיפוק של כל הצדדים המעורבים.
  • השקפת עולמו של עו"ד סגל היא שאין בעיה בלי פתרון וכי תמיד ניתן להשיג את כל המטרות בחיים עם רצון והתמדה.

ניסיון החיים, הידע המשפטי והניסיון הרב משתלבים יחד עם הצדדים הרגישים (גישור ואימון) ומציעים לכם מתכון מנצח לניהול תיקי גירושין.

סניפי המשרד בת"א, נתניה ובאר שבע ואנו זמינים 24/7. בכל שאלה הנוגעת לדיני המשפחה תמיד ניתן לפנות לעורך הדין שרון סגל, על מנת לקבל ייעוץ משפטי מהיר, בדרך לפתרון הבעיות והנושאים שמטרידים אתכם.

לחצו כאן לפניה וקבלת ייעוץ משפטי מהיר!

קרא עוד
שייך לנושא:   גירושין   
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (7) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 7 reviews

עורך דין גירושין שרון סגל
לשיחה אישית עם עו"ד סגל בכל ענייני המשפחה מלא/י פרטיך:

קראו את ההמלצות עלינו:
"ההחלטה להתגרש מבעלי אחרי 14 שנות נישואים לא היתה החלטה קלה ובעיקר פחדתי מהליך גירושין ומאבק סוער. בזכותו של עו"ד שרון סגל החלטנו על הליך גישור שהסתיים תוך חודשיים וחצי בהסכם חתום"
קרן ב. ספטמבר 2015
"רציתי להגיד תודה לעורך הדין סגל ולצוות משרדו הנפלא, לאחר שייצגו אותי ואת אחותי במאבק על צוואתו של אבינו המנוח מול הידועה בציבור, שניסתה להשתלט על רכושו של אבינו המנוח. זכינו לייצוג משפטי מעולה!"
יואל ד. נובמבר 2015
"תודה על שירות משפטי מעולה ויחס חם לאורך הליך הגירושין הלא שגרתי שלי. נשלחת אלי כמו גלגל הצלה ברגע של משבר גדול בחיים המשפחתיים והאישיים שלי ושל הילדים, ועזרת לי להתמודד בהצלחה ובכבוד"
רות ק. אוגוסט 2015
"הגענו למשרד של עו"ד שרון סגל בגלל סכסוך משפחתי בין 3 אחים שמנהלים חברה. נראה היה שאנחנו על סף פיצוץ ותביעות משפטיות שיובילו לקרע גדול במשפחה. בזכות הליך הגישור ובזכות חוכמתו של עו"ד סגל יישבנו את ההדורים ועל כך תודתינו"
אבירם פ. נובמבר 2015
"המאבק מול הגרוש היה ארוך ומפרך, אבל בזכות עורך הדין שרון סגל הגעתי לסוף המיוחל, להסכם גירושין מעולה מבחינתי, והכי חשוב: לשקט נפשי ולהתחלה חדשה עבורי ועבור הילדים האהובים שלי. חשוב לי להגיד תודה על הכל!"
ליאת ח. אוגוסט 2015

גירושין בהליך מהיר ייעוץ משפטי בדיני משפחה גישור ליישוב סכסוכים חלוקת רכוש בהליך גירושין הסכם ממון לשקט נפשי עריכת צוואה לפי חוק נקודות למחשבה על משמורת ילדים תשלומי מזונות התמודדות עם סכסוכים במשפחה

הכנסו לפורום שלנו וקבלו תשובות לכל השאלות!
פורום גירושין ודיני משפחה
רוצה לקבל מענה מהיר ולהתייעץ עם עו"ד בענייני משפחה? יש לך שאלה או בעיה המצריכה התייחסות משפטית דחופה? הפורום המשפטי שלנו מנוהל על ידי עורכי דין בעלי ניסיון רב בדיני המשפחה ובהליכי גירושין ומאפשר לכל גולש/ת להכנס, לשאול, להתייעץ ולקבל מענה מהיר בכל ענייני המשפחה שמטרידים אותך. לחצו כאן לכניסה לפורום
הכתבות הכי פופולאריות בנושא:
רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית? פנה/י לעורך דין שרון סגל:
072-3360526 פקס: 09-3732001
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

אזור מרכז: רחוב אבא אחימאיר 7 רמת גן

אזור ירושלים: רחוב יד חרוצים 15 ירושלים

אזור השרון: רחוב גיבורי ישראל 24 נתניה

עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון