×
רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
למה כל כך חשוב להקפיד ולספר לעורך הדין שלך את כל האמת ורק את האמת בהליך הגירושין?
יחסי אמון וכנות מול עורך הדין שמצייג אותך בהליכי הגירושין!
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו
גירושין עם עורך דין מנוסה
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו

חשוב להיות כנה לחלוטין עם עורך הדין שלך!

      27/11/2018 14:10

האמת היא כזו - כולנו משקרים. זה נכון שיש אנשים שמשקרים יותר ויש כאלו שפחות, אך אם נדבר גלויות, מידי פעם, גם אתה וגם אני מעגלים פינות, מסלפים ומטייחים במטרה להשיג את המטרות שלנו.

בין אם מדובר על שקרים לבנים שתכליתם היא בסך הכל טובה ובין אם הסיבה לשקר קשורה למימוש אינטרסים אישיים ותו לא.

שקרים בין בני זוג בהליכי גירושין הם עניין נפוץ וכשמגיעה ההחלטה לסיים את הנישואים, למרבה הצער, בלא מעט מקרים, מדובר בהליך ארוך, כואב ומתיש, שבמסגרתו כל אחד מהצדדים המעורבים בפירוק החבילה, מנסה למקסם את התוצאות.

זה אומר לצאת מורווחים (או לפחות לא מופסדים) ברמה הכלכלית מבחינת חלוקת הרכוש, לקבל משמורת מלאה או משותפת על הילדים וכך הלאה.

כדי לסיים את הליך הגירושין כשידנו על העליונה, חלקנו בוחרים להיעזר בשקרים. לא משנה איך תקרא לזה, הסתרת האמת, השמטת פרטים או כל שם מכובס אחר, משום שבסופו של יום לשקר הזה יש רגליים ואם השקרים שלך מופנים גם אל עורך הדין שמייצג אותך בהליך הגירושין, אתה נמצא בבעיה רצינית.

החשיבות של פתיחות וכנות מול עורך הדין שלך היא עצומה ואם לא תקפיד לומר את האמת לזה שאמור לייצג אותך נאמנה ולשרת את האינטרסים שלך, אתה עלול למצוא את עצמך מפסיד ובענק.

בסקירה הבאה נדון בסיבות שבגינן יחסי אמון מול עורך הדין שלך הם קריטיים ונסביר בפירוט מה ההשלכות של שקרים או חשיפת אמת חלקית בפני עורך הדין שמייצג אותך.

פתיחות ושקיפות בינך לבין עורך הדין

לא ניכנס לדיון בנוגע לשאלות של מוסר הקשורות ביחסים בינך לבין הגרושה הפוטנציאלית, אלא נתמקד בעובדה שכשזה מגיע לעורך הדין שלך, פשוט אסור לך לרמות.

הפתיחות והשקיפות מול עורך הדין, מהוות את המפתח להצלחתה של תביעת הגירושין שלך וההליכים הנגזרים ממנה.

מה זה אומר? שככל שיהיו בידיו של עורך הדין שלך יותר נתונים ועובדות, כך יהיה לו קל יותר לגבש עבורך אסטרטגיית גירושין מושכלת, שבמסגרתה אתה כלקוח תצליח לקבל מענה מקסימלי לצרכים והדרישות שלך.

חשוב להבהיר שעורך הדין שלך מחויב בחיסיון משפטי ולכן בכל מקרה כל הפרטים שאתה מוסר לו מוגנים. כשהוא מגיע למשא ומתן, הוא חייב להיות מצויד במקסימום ידע אודות המקרה שלך וזאת על מנת לא להיות מופתע, להשתמש בפרטים שמסרת לו בצורה מתוחכמת ומקצועית וכמובן, להצליח להפתיע את הצד השני.

מיותר לציין שעדיף לתפוס את הפרטנר לא מוכן מאשר להיתפס עם התחתונים למטה ומצב כזה יוכל לקרות בהנחה שתשתף פעולה ותעביר לעורך הדין את מלוא המידע הנמצא ברשותך.

קידום האינטרסים של הלקוח בתיקי גירושין, כלומר קידום האינטרסים שלך, יתאפשר במידה ועורך הדין יקבל ממך מידע אמין. ניהול משא ומתן מוצלח מהיר ומיטיב יתממש אך ורק אם כל הקלפים, לפחות מצדך, יהיו מונחים על שולחנו של עורך הדין שמייצג אותך.

הבחירה במה להשתמש, מה לחשוף בבית המשפט לענייני משפחה ומה לא, היא שלו ותלויה בניסיונו המקצועי ובשיקול דעתו.

כך או כך, תמיד עדיף להשאיר את הבחירה בידיים שלו ולא להעלים פרטים שעשויים להכריע את התיק.

לשקר לעורך דין שלך? מיותר ומסוכן!

כאמור, כנות מול עורך הדין היא משהו שאסור לוותר עליו וההשלכות של שקרים במצבים כאלו, יכולות להיות הרות אסון.

לא משנה מה עשית. אם בגדת באשתך, אם הברחת נכסים או ניהלת חשבונות בנק סודיים, אם נהגת באלימות מילולית כלפי בת זוגך או אם איימת על אחותה ברצח, תספר לעורך הדין שלך את האמת.

הבעיות שיכולות להיווצר אם האמת תיחשף בפתאומיות על ידי עורך הדין של הצד השני, הן רבות וההשפעות של חלקן עשויות להיות מרחיקות לכת.

רק בשבוע האחרון פסק בג"ץ שאישה שבגדה בבעלה לא תקבל זכויות בדירה המשותפת.

הסיבה להחלטה לא נבעה בגלל הבגידה עצמה, אלא משום שאותה אישה הסתירה מעורכת דינה את המידע אודות הבגידה. רגע לפי הדיון המכריע עורך דינו של הבעל הציג ראיות מביכות ופרובוקטיביות מאוד של האישה, שצולמה כשנתפסה בוגדת בבעלה.

אותה אישה החליטה לוותר מראש על כל זכויותיה בדירה וכך גם על זכויותיה לקבלת מזונות אישה ואף הסכימה למזונות ילדים מופחתים.

כל זה רק מתוך חשש שהתמונות יוצגו בבית הדין הרבני ויפגעו חלילה בסיכויים שלה לקבל משמורת מלאה על הילדים, היה ובעלה ינסה לצייר מצג לפיו כישוריה כאמא נפגעו בשל הבגידה ולכן צריך לקחת ממנה את הילדים.

המקרה הזה מהווה דוגמא מצוינת כתשובה לשאלה למה לא לשקר לעורך הדין שלך, שכן אם עורכת הדין של אותה אישה ידעה על הבגידה מראש, היא היתה יכולה לנהל את העניינים אחרת ולא רק שהאישה לא היתה צריכה לוותר על זכויותיה בחלוקת הרכוש, אלא שיתכן והיא אף הייתה מקבלת יותר מן המצופה.

הבגידה כשלעצמה היא בעיה מוסרית ולא מעבר, כיוון שאין כל חוק שקובע שיש לשלול מאישה שבגדה את זכויותיה.

אותה אישה, לו היתה מספרת לעורכת דינה מראש על הבגידה ולא מסתירה את המידע, היתה יכולה להיערך להגנה מוצלחת בפני הטענות על בגידתה, אך משלא נעשה כך והעובדות הוסתרו, היא נכנסה ללחץ ופעלה בפזיזות, רק כדי שהבגידה לא תיחשף.

לסיכומו של עניין, בסופו של יום, היעדר הכנות מול עורכת דינה הביאו אותה להסכם גירושין מהיר, שבו היא יצאה קירחת מכל הכיוונים.

בעולם מקביל, אותו מקרה יכול היה להיגמר אחרת לחלוטין והגירושין היו מצליחים להסתיים בשלום. סביר מאוד להניח שאם עורכת הדין היתה מודעת למציאות כפי שהיא, היתה לה אפשרות לפעול ביצירתיות ולהשתמש בבגידה דווקא לטובתה של הלקוחה.

הלחץ שהופעל עליה מצד האישה לגמור עם התיק מהר גם אם זה כרוך בוויתורים כלכליים רבים, הרס לחלוטין את הסיכויים לצאת מהסיפור מורווחות והמקרה הזה הוא רק דוגמא מיני רבות להשלכות החמורות של היעדר יחסי אמון בין עורך דין ללקוח בתיקי גירושין ובתביעות אחרות.

קראו עוד בנושא: בחירת עורך דין מעולה לדיני משפחה

קרא עוד
שייך לנושא:   גירושין   
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (2) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 2 reviews


קראו את ההמלצות עלינו:
"מסתבר שהליך גירושים לא חייב להיות מלא בסערות נפשיות ובדרמה. תודה לצוות עורכי הדין #1 בישראל, שעזור לי ולגרוש להגיע להסכם שמקובל על שנינו, בלי תביעות ובלי הוצאות מיותרות. אתם עשר"
קרן ב. אפריל 2023
"המאבק מול הגרוש היה ארוך, מפרך ועוד בתקופת הקורונה, אבל בזכותכם הגעתי לסוף המיוחל, להסכם גירושין מעולה מבחינתי והכי חשוב: לשקט נפשי ולהתחלה חדשה עבורי ועבור הילדים האהובים שלי. חשוב לי להגיד תודה על הכל!"
ליאת ח. דצמבר 2022
"תודה על שירות משפטי מעולה ויחס חם לאורך הליך הגירושין הלא שגרתי שלי. נשלחתם אליי כמו גלגל הצלה ברגע של משבר גדול בחיים המשפחתיים והאישיים שלי ושל הילדים ועזרתם לי להתמודד בהצלחה ובכבוד, בלי הליכים מיותרים ובלי לבזבז זמן"
רות ק. מרץ 2023
"הגענו למשרדכם בגלל סכסוך משפחתי בין 3 אחים שמנהלים חברה משפחתית ותיקה ומוכרת. נראה היה שאנחנו על סף פיצוץ ותביעות משפטיות שיובילו לקרע גדול במשפחה. בזכות הליך הגישור ובזכות חוכמתם של עורכי הדין במשרד יישבנו את ההדורים בדרך של כבוד הדדי ועל כך תודותינו"
אבירם פ. מאי 2023
"רציתי להגיד תודה לצוות המשרד הנפלא, לאחר שייצגו אותי ואת אחותי במאבק על צוואתו של אבינו המנוח מול הידועה בציבור, שניסתה להשתלט על רכושו של אבינו המנוח. זכינו לייצוג משפטי מעולה, שירות אישי, מקצועי ובמחיר הוגן!"
יואל ד. אפריל 2023
"ההחלטה להתגרש מבעלי אחרי 14 שנות נישואים לא היתה החלטה החלטה קלה ובעיקר פחדתי מהליך גירושין סוער, שממש לא מתאים לאופי שלי. בזכות המקצועיות והניסיון שלכם, החלטנו על הליך גישור שהסתיים תוך חודשיים וחצי בהסכם גירושין חתום, שקיבל תוקף של פסק דין"
כלנית מ. אפריל 2023
"מגיעה לכם תודה מיוחדת, לאחר שהבאתם לפתרון סכסוך משפחתי על ירושת אבינו המנוח, למרות חילוקי דעות שאיימו לפרק את המשפחה ולמרות הקשיים והמהמורות שהיו בדרכנו. אחרי 4 וחצי חודשים נושא הירושה הוסדר על הצד הטוב יותר"
אבנר ר. ינואר 2023
"צריך לפרגן ולהגיד תודה גדולה לצוות המשרד, שליווה אותי בתהליך הגירושין המורכב שעברתי ובפירוק העסק המשפחתי. התנהלתם בצורה מעוררת כבוד, במקצועיות רבה ותוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים. היחס האישי שקיבלתי בתקופה הקשה בחיי עזר לי להגיע למחוזות של שקט נפשי"
לילי ס. נובמבר 2022
"תודה על ליווי משפטי בהליך הפרידה שלי מבן זוגי, כולל חלוקת רכוש ומשמורת על הילד המשותף שלנו. השירות האישי מכל צוות המשרד, האוזן הקשבת, הכתף התומכת ובעיקר הידע המשפטי והמקצועיות - ראויים לציון. תודה ושוב תודה על הכל"
מיקי ט. מאי 2023

לשיחת ייעוץ אישית בכל ענייני המשפחה מלא/י פרטיך:
הכתבות הכי פופולאריות בנושא:

הכנסו לפורום שלנו וקבלו תשובות לכל השאלות!
פורום גירושין ודיני משפחה
רוצה לקבל מענה מהיר ולהתייעץ עם עו"ד בענייני משפחה? יש לך שאלה או בעיה המצריכה התייחסות משפטית דחופה? הפורום המשפטי שלנו מנוהל על ידי עורכי דין בעלי ניסיון רב בדיני המשפחה ובהליכי גירושין ומאפשר לכל גולש/ת להכנס, לשאול, להתייעץ ולקבל מענה מהיר בכל ענייני המשפחה שמטרידים אותך. לחצו כאן לכניסה לפורום
רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון