הכירו את עורך הדין שי מויאל, בעל התמחות מיוחדת בדיני המשפחה והליכי גירושין...
על אודות עו"ד שי מויאל - התמחות מיוחדת בדיני המשפחה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ ראשוני חינם בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו
גירושין עם עורך דין מנוסה
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו

נעים להכיר: עו''ד שי מויאל מומחה לדיני משפחה

      05/08/2018 16:30
אם אתם מחפשים עורך דין איכותי ומוביל לדיני משפחה וירושה, הגעתם למקום הנכון. עו"ד שי מויאל הקים את משרדו לפני שנים ומאז ייצג מאות לקוחות מרוצים במגוון רחב של סכסוכים בעלי מטען רגשי גבוה, הן בתחום של דיני משפחה והן בתחום של דיני ירושה.

במהלך השנים ייצג המשרד מאות לקוחות בתיקים מגוונים ומתוקשרים, תוך תפירת חליפה מיוחדת לכל לקוח ולקוח על פי צרכיו והתייחסות אישית למטרות ולאינטרסים החשובים והמיוחדים של כל אחד ואחת.

במשרדנו מבינים כי לאור רגישותם הרבה של ענייני משפחה, אין זה מספיק רק לפעול במישור המשפטי, אלא יש לתת ליווי אישי וצמוד לכל לקוח החל משלב ההיכרות, דרך קבלת התיק, הייצוג עצמו ועד לסיום ההליכים ולעיתים אף מעבר לכך.

בשונה ממשרדי עורכי דין אחרים העוסקים בתחום, עו"ד שי מויאל מקפיד על כך שכל לקוח יקבל ייעוץ אישי שוטף וצמוד, הכולל ליווי מנטלי על ידי אנשי מקצוע מיומנים וכן זמינות מרבית בכל שעות היום.

משרדנו מעמיד לרשות הלקוחות מערכת שלמה של יועצים בכל נושא הנדרש לסכסוך, כגון מגשר, פסיכולוג ילדים, אקטואר, רואה חשבון, מטפלים זוגיים וכל איש מקצוע שנדרש כדי לסייע ללקוח לסיים הסכסוך בשלום ובמינימום פגיעות, תוך שמירה מלאה על זכויותיו.

חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו בניהול וייצוג בתיקי משפחה, מורכבים יותר או פחות, מתבסס על מיקוד הטיפול המשפטי בחוליות החלשות של הצד שכנגד, מבלי להכניס את הלקוח להרפתקאות כלכליות שלא יוכל לעמוד בהן.

ניסיונו הרב של עורך הדין מויאל מסייע להביא לסיומם המהיר והיעיל של סכסוכי משפחה וירושה גדולים ובוערים, לעיתים גם מבלי להזדקק להגשת תביעות מיותרות ויקרות בבית המשפט. מעבר להיותו עורך דין מוביל לענייני גירושין, לעו"ד שי מויאל מומחיות גם בתחום של גישור, מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, ידועים בציבור, מניעת אלימות במשפחה, צוואות וירושות.

האני מאמין של משרדנו הנו תוצאות ולא דיבורים. זה אומר לייצג את האינטרסים של הלקוח על הצד הטוב ביותר, לא לגרור אותו למלחמות שלא לצורך ולנסות להשיג עבורו את התוצאה הטובה ביותר, בזמן הקצר ביותר ובעלויות נפשיות וכספיות מצומצמות.

אנו מאמינים כי עבודתנו הנה יעודנו ולכן כל לקוח שמצטרף נכנס למשפחתנו וזוכה לטיפול חם, מסור ונאמן.

פעילות משפטית נכונה, מחייבת הפרדה בין סערת הרגשות לפעולה הרציונאלית הנדרשת, במטרה להשיג תוצאה מיטבית.

כמו כן, בניית אסטרטגיה נכונה למקרה הספציפי שלכם, לדוגמא היכן להגיש את התביעה ולנהל את הדיונים, בהכרח תגדיל את ההישגים המשפטיים של המתדיינים. נדגיש ונאמר שלא תמיד כדאי לגבר להתדיין בבית הדין הרבני ולאישה להתדיין בבית המשפט.

אנו יודעים להוציא את האדם ממערבולת הצדק ולהובילו לתוצאות טובות ומנצחות, גם בסכסוכים שנראים קשים במיוחד, בין זוגות שרוצים להתגרש, בין יורשים הנאבקים על ירושה גדולה ובכל מקרה אחר הנוגע לעניינים הרגשיים שבין בני משפחה.

המטרה שלנו היא לפעול מול הלקוחות ומול הצד השני ברגישות ובנחישות, על מנת לייצר מצב שאין מנצחים ואין מפסידים, אלא כולם מסיימים בשלום את ההליך עם מינימום פגיעות, גם כלפי הצד השני ובעיקר, תוך שמירה על טובת הילדים.

פרטיים אישיים ומקצועיים על עו"ד שי מויאל

עו"ד שי מויאל מייסד ושותף במשרד, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים, עבר התמחות במשרד מוביל בארץ בתחום המעמד האישי. עו"ד מויאל הנו מגשר מוסמך וגם מגשר מוסמך ספציפית בתחום של דיני משפחה, מה שמקנה לו יתרון על פני עורכי דין אחרים בתחומו.

עו"ד שי מויאל מאמין כי בתחום הרגיש של המעמד האישי יש לשים את טובת הילדים בראש סדר העדיפויות ולמנוע מהם פגיעה עד כמה שניתן והכל תוך מתן טיפול משפטי מקצועי וענייני ללקוח. השקפת עולמו של עורך הדין מויאל היא שאין בעיה שאין לה פתרון וכי לרוב ניתן להשיג את כל המטרות עם רצון והתמדה.

במשרדנו מאמינים שעדיף להיות חכם על פני צודק ולפיכך עושים הכל כדי לא להיגרר להתנצחויות מיותרות המבוססות על אגו. עו"ד שי מויאל וצוותו חשים כי זאת שליחותם לסייע ולתת שירות מיטבי ללקוחות אשר לא אחת מגיעים בתקופה הקשה בחייהם.

הידע המשפטי העצום והניסיון המקצועי הרב שצבר עו"ד שי מויאל, מציעים לכם מתכון מנצח לניהול תיקי גירושין וירושה מוצלחים במינימום נזק.

עו"ד שי מויאל מסביר שתמיד עדיף להיות מפתיע ולא מופתע ולכן, אם אתם שוקלים לפתוח בהליך גירושין מבן/ת הזוג, כדאי לעשות זאת לפני שבן/ת הזוג יקדימו אתכם, מה שלרוב יקבע את הזירה הדיונית אליה תהיו מחויבים מעתה והלאה. פתיחת ההליך מעניקה לא רק יתרון משפטי, אלא גם יתרון פסיכולוגי.

אמנם, גם אם אתם בצד המופתע ובן/ת הזוג כבר הקדים אתכם, כמובן שיש עוד מה לעשות. דווקא בשל העובדה כי לכאורה ידך על התחתונה ולא זכית ביתרון ההתחלתי, ישנה חשיבות מכרעת באשר לפעולות הנדרשות לניהול ההליך, לדוגמא עיקולי חשבונות בנק על מנת למנוע הברחת כספים, צווי מניעה וכך הלאה.

למשרדנו סניפים בעיר נס ציונה, באשקלון ובנתניה ואנו זמינים עבורכם 24/7. בכל שאלה הנוגעת לדיני משפחה וירושה ניתן לפנות לעורך הדין שי מויאל, על מנת לקבל ייעוץ משפטי מהיר, בדרך לפתרון כל הבעיות והנושאים שמטרידים אתכם.

לחצו כאן לפניה וקבלת ייעוץ משפטי מהיר!

קרא עוד
שייך לנושא:   גירושין   
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (15) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 15 reviews

גירושין בהליך מהיר חלוקת רכוש בהליך גירושין גישור ליישוב סכסוכים התמודדות עם סכסוכים במשפחה הסכם ממון לשקט נפשי ייעוץ משפטי בדיני משפחה עריכת צוואה לפי חוק תשלומי מזונות נקודות למחשבה על משמורת ילדים

קראו את ההמלצות עלינו:
"ההחלטה להתגרש מבעלי אחרי 14 שנות נישואים לא הייתה החלטה קלה ובעיקר פחדתי מהליך גירושין ומאבק סוער. בזכותו של עו"ד שי מויאל החלטנו על הליך גישור שהסתיים תוך חודשיים וחצי בהסכם חתום"
קרן ב. אפריל 2018
"רציתי להגיד תודה לעורך הדין שי מויאל ולצוות משרדו הנפלא, לאחר שייצגו אותי ואת אחותי במאבק על צוואתו של אבינו המנוח מול הידועה בציבור, שניסתה להשתלט על רכושו של אבינו המנוח. זכינו לייצוג משפטי מעולה!"
יואל ד. ינואר 2018
"הגענו למשרד של עורך דין שי מויאל בגלל סכסוך משפחתי בין 3 אחים שמנהלים חברה. נראה היה שאנחנו על סף פיצוץ ותביעות משפטיות שיובילו לקרע גדול במשפחה. בזכות הליך הגישור ובזכות חוכמתו של עורך דין שי מויאל יישבנו את ההדורים ועל כך תודותינו"
אבירם פ. נובמבר 2017
"תודה על שירות משפטי מעולה ויחס חם לאורך הליך הגירושין הלא שגרתי שלי. נשלחת אליי כמו גלגל הצלה ברגע של משבר גדול בחיים המשפחתיים והאישיים שלי ושל הילדים ועזרת לי להתמודד בהצלחה ובכבוד"
רות ק. אוגוסט 2017
"המאבק מול הגרוש היה ארוך ומפרך, אבל בזכות עורך הדין שי מויאל הגעתי לסוף המיוחל, להסכם גירושין מעולה מבחינתי והכי חשוב: לשקט נפשי ולהתחלה חדשה עבורי ועבור הילדים האהובים שלי. חשוב לי להגיד תודה על הכל!"
ליאת ח. דצמבר 2017

לשיחה אישית עם עו"ד שי מויאל בכל ענייני המשפחה מלא/י פרטיך:
הכתבות הכי פופולאריות בנושא:

הכנסו לפורום שלנו וקבלו תשובות לכל השאלות!
פורום גירושין ודיני משפחה
רוצה לקבל מענה מהיר ולהתייעץ עם עו"ד בענייני משפחה? יש לך שאלה או בעיה המצריכה התייחסות משפטית דחופה? הפורום המשפטי שלנו מנוהל על ידי עורכי דין בעלי ניסיון רב בדיני המשפחה ובהליכי גירושין ומאפשר לכל גולש/ת להכנס, לשאול, להתייעץ ולקבל מענה מהיר בכל ענייני המשפחה שמטרידים אותך. לחצו כאן לכניסה לפורום
רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית? פנה/י לעורך הדין שי מויאל:
072-3360526 מספר פקס: 073-3982517
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: החרש 16, נס ציונה

עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון