×
רוצה להיפגש עם עורך דין מבלי לצאת מהבית?
לאור המצב בישראל ועל מנת לאפשר לך להמשיך ולקבל שירות משפטי מעולה, תוך שמירה על בריאותך ועל בריאות הציבור, משרד גוטמן צברי מפעיל שירות דיגיטלי אישי ומתקדם.
מהיום ניתן לנהל פגישת וידיאו עם עורך דין ממשרדנו, להתייעץ ולקבל תשובות - מבלי לצאת מהבית!
לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת וידאו פני/ה אלינו:
שלח פרטים
הכירו את משרד עורכי הדין המוביל בישראל בניהול הליכי גירושין! ניסיון רב שנים והמלצות של מאות לקוחות המשרד. אנחנו כאן גם עבורך...
על אודות משרד עורכי הדין - התמחות מיוחדת בדיני המשפחה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
עורך דין לשירותך בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו
גירושין עם עורך דין מנוסה
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו

נעים להכיר: משרד עורכי הדין שלנו לרשותך

      22/05/2023 16:03

אם אתם מחפשים עורך דין איכותי ומוביל לדיני משפחה וירושה, הגעתם למקום הנכון.

אנו מנהלים משרד עורכי דין - בוטיק להליכי גירושין וענייני משפחה, המייצג מאות לקוחות מרוצים במגוון רחב של סכסוכים בעלי מטען רגשי גבוה, הן בתחום של דיני משפחה והן בתחום של דיני ירושה.

במהלך השנים ייצג המשרד לקוחות בתיקים מגוונים ומתוקשרים, תוך תפירת חליפה מיוחדת לכל לקוח ולקוח על פי צרכיו והתייחסות אישית למטרות ולאינטרסים החשובים והמיוחדים של כל אחד ואחת.

במשרדנו מבינים כי לאור רגישותם הרבה של ענייני משפחה, אין זה מספיק רק לפעול במישור המשפטי, אלא יש לתת ליווי אישי וצמוד לכל לקוח החל משלב ההיכרות, דרך קבלת התיק, הייצוג עצמו ועד לסיום ההליכים ולעיתים אף מעבר לכך.

בשונה ממשרדי עורכי דין אחרים העוסקים בתחום, אנו מקפידים על כך שכל לקוח יקבל ייעוץ אישי שוטף וצמוד, הכולל ליווי מנטלי על ידי אנשי מקצוע מיומנים וכן זמינות מרבית בכל שעות היום.

משרדנו מעמיד לרשות הלקוחות מערכת שלמה של יועצים בכל נושא הנדרש לסכסוך, כגון מגשר, פסיכולוג ילדים, אקטואר, רואה חשבון, מטפלים זוגיים וכל איש מקצוע שנדרש כדי לסייע ללקוח לסיים הסכסוך בשלום ובמינימום פגיעות, תוך שמירה מלאה על זכויותיו.

חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו בניהול וייצוג בתיקי משפחה, מורכבים יותר או פחות, מתבסס על מיקוד הטיפול המשפטי בחוליות החלשות של הצד שכנגד, מבלי להכניס את הלקוח להרפתקאות כלכליות שלא יוכל לעמוד בהן.

ניסיונם המשפטי הענף של עורכי הדין המנהלים את המשרד מסייע להביא לסיומם המהיר והיעיל של סכסוכי משפחה וירושה גדולים ובוערים, לעיתים גם מבלי להזדקק להגשת תביעות מיותרות ויקרות בבית המשפט.

מעבר להיותו משרד עורכי דין מוביל לענייני גירושין, לעורכי הדין המנהלים את המשרד מומחיות גם בתחום של גישור, מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, ידועים בציבור, מניעת אלימות במשפחה, צוואות וירושות.

האני מאמין של משרדנו הנו תוצאות ולא דיבורים. זה אומר לייצג את האינטרסים של הלקוח על הצד הטוב ביותר, לא לגרור אותו למלחמות שלא לצורך ולנסות להשיג עבורו את התוצאה הטובה ביותר, בזמן הקצר ביותר ובעלויות נפשיות וכספיות מצומצמות.

אנו מאמינים כי עבודתנו הנה יעודנו ולכן כל לקוח שמצטרף נכנס למשפחתנו וזוכה לטיפול חם, מסור ונאמן. לראייתנו, פעילות משפטית נכונה, מחייבת הפרדה בין סערת הרגשות לפעולה הרציונאלית הנדרשת, במטרה להשיג תוצאה מיטבית.

כמו כן, בניית אסטרטגיה נכונה למקרה הספציפי שלכם, לדוגמא היכן להגיש את התביעה ולנהל את הדיונים, בהכרח תגדיל את ההישגים המשפטיים של המתדיינים. נדגיש ונאמר שלא תמיד כדאי לגבר להתדיין בבית הדין הרבני ולאישה להתדיין בבית המשפט.

אנו יודעים להוציא את האדם ממערבולת הצדק ולהובילו לתוצאות טובות ומנצחות, גם בסכסוכים שנראים קשים במיוחד, בין זוגות שרוצים להתגרש, בין יורשים הנאבקים על ירושה גדולה ובכל מקרה אחר הנוגע לעניינים הרגשיים שבין בני משפחה.

המטרה שלנו היא לפעול מול הלקוחות ומול הצד השני ברגישות ובנחישות, על מנת לייצר מצב שאין מנצחים ואין מפסידים, אלא כולם מסיימים בשלום את ההליך עם מינימום פגיעות, גם כלפי הצד השני ובעיקר, תוך שמירה על טובת הילדים.

פרטיים אישיים ומקצועיים על השותפות

במשרדנו מאמינים שעדיף להיות חכם על פני צודק ולפיכך עושים הכל כדי לא להיגרר להתנצחויות מיותרות המבוססות על אגו. עורכי הדין במשרד פועלים מתוך שליחות אמתיתי ורצון לסייע ולתת שירות מיטבי ללקוחות אשר לא אחת מגיעים בתקופה הקשה בחייהם.

הידע המשפטי העצום והניסיון המקצועי הרב שצברו, מציעים לכם מתכון מנצח לניהול תיקי גירושין וירושה מוצלחים במינימום נזק.

השותפים במשרד מסבירים כי תמיד עדיף להיות מפתיע ולא מופתע ולכן, אם אתם שוקלים לפתוח בהליך גירושין מבן/ת הזוג, כדאי לעשות זאת לפני שבן/ת הזוג יקדימו אתכם, מה שלרוב יקבע את הזירה הדיונית אליה תהיו מחויבים מעתה והלאה.

פתיחת ההליך מעניקה לא רק יתרון משפטי אלא גם יתרון פסיכולוגי.

אמנם, גם אם אתם בצד המופתע ובן/ת הזוג כבר הקדים אתכם, כמובן שיש עוד מה לעשות. דווקא בשל העובדה כי לכאורה ידך על התחתונה ולא זכית ביתרון ההתחלתי, ישנה חשיבות מכרעת באשר לפעולות הנדרשות לניהול ההליך, לדוגמא עיקולי חשבונות בנק על מנת למנוע הברחת נכסים, צווי מניעה וכך הלאה.

משרדנו ממוקם בדרך מנחם בגין 132 בתל אביב [מגדל עזריאלי] ואנו זמינים עבורכם 24/7.

בכל שאלה הנוגעת לדיני משפחה וירושה ניתן לפנות אלינו, על מנת לקבל ייעוץ משפטי מהיר, בדרך לפתרון כל הבעיות והנושאים שמטרידים אתכם.

קרא עוד
שייך לנושא:   גירושין   
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (20) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 20 reviews


קראו את ההמלצות עלינו:
"מסתבר שהליך גירושים לא חייב להיות מלא בסערות נפשיות ובדרמה. תודה לצוות עורכי הדין #1 בישראל, שעזור לי ולגרוש להגיע להסכם שמקובל על שנינו, בלי תביעות ובלי הוצאות מיותרות. אתם עשר"
קרן ב. אפריל 2023
"המאבק מול הגרוש היה ארוך, מפרך ועוד בתקופת הקורונה, אבל בזכותכם הגעתי לסוף המיוחל, להסכם גירושין מעולה מבחינתי והכי חשוב: לשקט נפשי ולהתחלה חדשה עבורי ועבור הילדים האהובים שלי. חשוב לי להגיד תודה על הכל!"
ליאת ח. דצמבר 2022
"תודה על שירות משפטי מעולה ויחס חם לאורך הליך הגירושין הלא שגרתי שלי. נשלחתם אליי כמו גלגל הצלה ברגע של משבר גדול בחיים המשפחתיים והאישיים שלי ושל הילדים ועזרתם לי להתמודד בהצלחה ובכבוד, בלי הליכים מיותרים ובלי לבזבז זמן"
רות ק. מרץ 2023
"הגענו למשרדכם בגלל סכסוך משפחתי בין 3 אחים שמנהלים חברה משפחתית ותיקה ומוכרת. נראה היה שאנחנו על סף פיצוץ ותביעות משפטיות שיובילו לקרע גדול במשפחה. בזכות הליך הגישור ובזכות חוכמתם של עורכי הדין במשרד יישבנו את ההדורים בדרך של כבוד הדדי ועל כך תודותינו"
אבירם פ. מאי 2023
"רציתי להגיד תודה לצוות המשרד הנפלא, לאחר שייצגו אותי ואת אחותי במאבק על צוואתו של אבינו המנוח מול הידועה בציבור, שניסתה להשתלט על רכושו של אבינו המנוח. זכינו לייצוג משפטי מעולה, שירות אישי, מקצועי ובמחיר הוגן!"
יואל ד. אפריל 2023
"ההחלטה להתגרש מבעלי אחרי 14 שנות נישואים לא היתה החלטה החלטה קלה ובעיקר פחדתי מהליך גירושין סוער, שממש לא מתאים לאופי שלי. בזכות המקצועיות והניסיון שלכם, החלטנו על הליך גישור שהסתיים תוך חודשיים וחצי בהסכם גירושין חתום, שקיבל תוקף של פסק דין"
כלנית מ. אפריל 2023
"מגיעה לכם תודה מיוחדת, לאחר שהבאתם לפתרון סכסוך משפחתי על ירושת אבינו המנוח, למרות חילוקי דעות שאיימו לפרק את המשפחה ולמרות הקשיים והמהמורות שהיו בדרכנו. אחרי 4 וחצי חודשים נושא הירושה הוסדר על הצד הטוב יותר"
אבנר ר. ינואר 2023
"צריך לפרגן ולהגיד תודה גדולה לצוות המשרד, שליווה אותי בתהליך הגירושין המורכב שעברתי ובפירוק העסק המשפחתי. התנהלתם בצורה מעוררת כבוד, במקצועיות רבה ותוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים. היחס האישי שקיבלתי בתקופה הקשה בחיי עזר לי להגיע למחוזות של שקט נפשי"
לילי ס. נובמבר 2022
"תודה על ליווי משפטי בהליך הפרידה שלי מבן זוגי, כולל חלוקת רכוש ומשמורת על הילד המשותף שלנו. השירות האישי מכל צוות המשרד, האוזן הקשבת, הכתף התומכת ובעיקר הידע המשפטי והמקצועיות - ראויים לציון. תודה ושוב תודה על הכל"
מיקי ט. מאי 2023

לשיחת ייעוץ אישית בכל ענייני המשפחה מלא/י פרטיך:
הכתבות הכי פופולאריות בנושא:

הכנסו לפורום שלנו וקבלו תשובות לכל השאלות!
פורום גירושין ודיני משפחה
רוצה לקבל מענה מהיר ולהתייעץ עם עו"ד בענייני משפחה? יש לך שאלה או בעיה המצריכה התייחסות משפטית דחופה? הפורום המשפטי שלנו מנוהל על ידי עורכי דין בעלי ניסיון רב בדיני המשפחה ובהליכי גירושין ומאפשר לכל גולש/ת להכנס, לשאול, להתייעץ ולקבל מענה מהיר בכל ענייני המשפחה שמטרידים אותך. לחצו כאן לכניסה לפורום
רוצה לשמוע חוות דעת של עו"ד מנוסה? פנה/י אלינו:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 08:00 - 20:00

דרך מנחם בגין 132 תל אביב

עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון