הכירו את עורך הדין רם יוגב, בעל התמחות מיוחדת בדיני המשפחה והליכי גירושין...
על אודות עו"ד רם יוגב - התמחות מיוחדת בדיני המשפחה
לוגו דיני משפחה בכבוד הדדי
ייעוץ עורך דין בטלפון: 072-3360526

חיפוש ייעוץ משפטי מהיר
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו
גירושין עם עורך דין מנוסה
רגע לפני שמתגרשים חשוב לגבש אסטרטגיה שתתאים בדיוק לך: פנו אלינו

נעים להכיר: עו''ד רם יוגב מומחה לדיני משפחה

      02/09/2019 15:19

אם אתם מחפשים עורך דין איכותי ומוביל לדיני משפחה וירושה, הגעתם למקום הנכון.

עו"ד רם יוגב, נוטריון ומגשר, הקים את משרדו לפני שנים ומאז ייצג מאות לקוחות מרוצים במגוון רחב של סכסוכים בעלי מטען רגשי גבוה, הן בתחום של דיני משפחה והן בתחום של דיני ירושה.

במהלך השנים ייצג המשרד מאות לקוחות בתיקים מגוונים ומתוקשרים, תוך תפירת חליפה מיוחדת לכל לקוח ולקוח על פי צרכיו והתייחסות אישית למטרות ולאינטרסים החשובים והמיוחדים של כל אחד ואחת.

במשרדנו מבינים כי לאור רגישותם הרבה של ענייני משפחה, אין זה מספיק רק לפעול במישור המשפטי, אלא יש לתת ליווי אישי וצמוד לכל לקוח החל משלב ההיכרות, דרך קבלת התיק, הייצוג עצמו ועד לסיום ההליכים ולעיתים אף מעבר לכך.

בשונה ממשרדי עורכי דין אחרים העוסקים בתחום, עו"ד רם יוגב מקפיד על כך שכל לקוח יקבל ייעוץ אישי שוטף וצמוד, הכולל ליווי מנטלי על ידי אנשי מקצוע מיומנים וכן זמינות מרבית בכל שעות היום.

משרדנו מעמיד לרשות הלקוחות מערכת שלמה של יועצים בכל נושא הנדרש לסכסוך, כגון מגשר, פסיכולוג ילדים, אקטואר, רואה חשבון, מטפלים זוגיים וכל איש מקצוע שנדרש כדי לסייע ללקוח לסיים הסכסוך בשלום ובמינימום פגיעות, תוך שמירה מלאה על זכויותיו.

חלק חשוב מהאסטרטגיה שלנו בניהול וייצוג בתיקי משפחה, מורכבים יותר או פחות, מתבסס על מיקוד הטיפול המשפטי בחוליות החלשות של הצד שכנגד, מבלי להכניס את הלקוח להרפתקאות כלכליות שלא יוכל לעמוד בהן.

ניסיונו הרב של עורך הדין יוגב מסייע להביא לסיומם המהיר והיעיל של סכסוכי משפחה וירושה גדולים ובוערים, לעיתים גם מבלי להזדקק להגשת תביעות מיותרות ויקרות בבית המשפט.

מעבר להיותו עורך דין מוביל לענייני גירושין, לעו"ד רם יוגב מומחיות גם בתחום של גישור, מזונות, משמורת ילדים, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, ידועים בציבור, מניעת אלימות במשפחה, צוואות וירושות.

האני מאמין של משרדנו הנו תוצאות ולא דיבורים. זה אומר לייצג את האינטרסים של הלקוח על הצד הטוב ביותר, לא לגרור אותו למלחמות שלא לצורך ולנסות להשיג עבורו את התוצאה הטובה ביותר, בזמן הקצר ביותר ובעלויות נפשיות וכספיות מצומצמות.

אנו מאמינים כי עבודתנו הנה יעודנו ולכן כל לקוח שמצטרף נכנס למשפחתנו וזוכה לטיפול חם, מסור ונאמן. לראייתנו, פעילות משפטית נכונה, מחייבת הפרדה בין סערת הרגשות לפעולה הרציונאלית הנדרשת, במטרה להשיג תוצאה מיטבית.

כמו כן, בניית אסטרטגיה נכונה למקרה הספציפי שלכם, לדוגמא היכן להגיש את התביעה ולנהל את הדיונים, בהכרח תגדיל את ההישגים המשפטיים של המתדיינים. נדגיש ונאמר שלא תמיד כדאי לגבר להתדיין בבית הדין הרבני ולאישה להתדיין בבית המשפט.

אנו יודעים להוציא את האדם ממערבולת הצדק ולהובילו לתוצאות טובות ומנצחות, גם בסכסוכים שנראים קשים במיוחד, בין זוגות שרוצים להתגרש, בין יורשים הנאבקים על ירושה גדולה ובכל מקרה אחר הנוגע לעניינים הרגשיים שבין בני משפחה.

המטרה שלנו היא לפעול מול הלקוחות ומול הצד השני ברגישות ובנחישות, על מנת לייצר מצב שאין מנצחים ואין מפסידים, אלא כולם מסיימים בשלום את ההליך עם מינימום פגיעות, גם כלפי הצד השני ובעיקר, תוך שמירה על טובת הילדים.

פרטיים אישיים ומקצועיים על עו"ד רם יוגב

עו"ד רם יוגב מייסד ושותף במשרד, בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B באוניברסיטת לונדון וחבר בלשכת עורכי הדין מאז שנת 1997. עו"ד רם יוגב הוסמך כמגשר בין דורי בשנת 2002 וכמגשר משפחתי וזוגי בתחום של דיני משפחה בשנת 2003, מה שמקנה לו יתרון על פני עורכי דין אחרים בתחומו.

עו"ד רם יוגב מאמין כי בתחום הרגיש של המעמד האישי יש לשים את טובת הילדים בראש סדר העדיפויות ולמנוע מהם פגיעה עד כמה שניתן והכל תוך מתן טיפול משפטי מקצועי וענייני ללקוח. השקפת עולמו היא שאין בעיה שאין לה פתרון וכי לרוב ניתן להשיג את כל המטרות עם רצון והתמדה.

עו"ד יוגב דוגל בגישה לפיה ניתן לפתור כמעט כל קונפליקט בדרכי גישור, בוררות והליכים מקדמיים, מבלי להיגרר למסכת דיונים ארוכה, יקרה ומתישה בבית משפט.

במשרדנו מאמינים שעדיף להיות חכם על פני צודק ולפיכך עושים הכל כדי לא להיגרר להתנצחויות מיותרות המבוססות על אגו. עו"ד רם יוגב וצוותו חשים כי זאת שליחותם לסייע ולתת שירות מיטבי ללקוחות אשר לא אחת מגיעים בתקופה הקשה בחייהם.

הידע המשפטי העצום והניסיון המקצועי הרב שצבר עו"ד רם יוגב, מציעים לכם מתכון מנצח לניהול תיקי גירושין וירושה מוצלחים במינימום נזק.

עו"ד רם יוגב מסביר שתמיד עדיף להיות מפתיע ולא מופתע ולכן, אם אתם שוקלים לפתוח בהליך גירושין מבן/ת הזוג, כדאי לעשות זאת לפני שבן/ת הזוג יקדימו אתכם, מה שלרוב יקבע את הזירה הדיונית אליה תהיו מחויבים מעתה והלאה.

פתיחת ההליך מעניקה לא רק יתרון משפטי אלא גם יתרון פסיכולוגי.

אמנם, גם אם אתם בצד המופתע ובן/ת הזוג כבר הקדים אתכם, כמובן שיש עוד מה לעשות. דווקא בשל העובדה כי לכאורה ידך על התחתונה ולא זכית ביתרון ההתחלתי, ישנה חשיבות מכרעת באשר לפעולות הנדרשות לניהול ההליך, לדוגמא עיקולי חשבונות בנק על מנת למנוע הברחת נכסים, צווי מניעה וכך הלאה.

משרדנו ממוקם ברחוב השיזף 4 ברעננה ואנו זמינים עבורכם 24/7. בכל שאלה הנוגעת לדיני משפחה וירושה ניתן לפנות לעורך הדין רם יוגב, על מנת לקבל ייעוץ משפטי מהיר, בדרך לפתרון כל הבעיות והנושאים שמטרידים אתכם.

קרא עוד
שייך לנושא:   גירושין   
דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 (18) דירוגים | דירוג ממוצע (5)
5 stars - based on 18 reviews


קראו את ההמלצות עלינו:
"כשצריך לפרגן: תודה ענקית לעורך הדין היקר, רם יוגב, שליווה אותי בתהליך הגירושין המורכב שעברתי ובפירוק העסק המשפחתי. עורך הדין רם יוגב התנהל הצורה מקצועית, נתן יחס אישי והוביל אותי למחוזות של שקט נפשי"
לילי ס. אוגוסט 2019
"תודה מיוחדת לעורך הדין רם יוגב, שפתר סכסוך משפחתי על ירושת אבינו המנוח, למרות חילוקי דעות שאיימו לפרק את המשפחה ולמרות הקשיים והמהמורות שהיו בדרכנו. אחרי 4 וחצי חודשים נושא הירושה הוסדר על הצד הטוב יותר. "
עמי א. ספטמבר 2019
"ההחלטה להתגרש מבעלי אחרי 14 שנות נישואים לא הייתה החלטה קלה ובעיקר פחדתי מהליך גירושין ומאבק סוער. בזכותו של עו"ד רם יוגב החלטנו על הליך גישור שהסתיים תוך חודשיים וחצי בהסכם חתום"
קרן ב. אפריל 2019
"רציתי להגיד תודה לעורך הדין רם יוגב ולצוות משרדו הנפלא, לאחר שייצגו אותי ואת אחותי במאבק על צוואתו של אבינו המנוח מול הידועה בציבור, שניסתה להשתלט על רכושו של אבינו המנוח. זכינו לייצוג משפטי מעולה!"
יואל ד. ינואר 2019
"הגענו למשרד של עורך דין רם יוגב בגלל סכסוך משפחתי בין 3 אחים שמנהלים חברה. נראה היה שאנחנו על סף פיצוץ ותביעות משפטיות שיובילו לקרע גדול במשפחה. בזכות הליך הגישור ובזכות חוכמתו של עורך דין רם יוגב יישבנו את ההדורים ועל כך תודותינו"
אבירם פ. נובמבר 2018
"תודה על שירות משפטי מעולה ויחס חם לאורך הליך הגירושין הלא שגרתי שלי. נשלחת אליי כמו גלגל הצלה ברגע של משבר גדול בחיים המשפחתיים והאישיים שלי ושל הילדים ועזרת לי להתמודד בהצלחה ובכבוד"
רות ק. אוגוסט 2018
"המאבק מול הגרוש היה ארוך ומפרך, אבל בזכות עורך הדין רם יוגב הגעתי לסוף המיוחל, להסכם גירושין מעולה מבחינתי והכי חשוב: לשקט נפשי ולהתחלה חדשה עבורי ועבור הילדים האהובים שלי. חשוב לי להגיד תודה על הכל!"
ליאת ח. דצמבר 2018

לשיחה אישית עם עו"ד רם יוגב בכל ענייני המשפחה מלא/י פרטיך:
הכתבות הכי פופולאריות בנושא:

הכנסו לפורום שלנו וקבלו תשובות לכל השאלות!
פורום גירושין ודיני משפחה
רוצה לקבל מענה מהיר ולהתייעץ עם עו"ד בענייני משפחה? יש לך שאלה או בעיה המצריכה התייחסות משפטית דחופה? הפורום המשפטי שלנו מנוהל על ידי עורכי דין בעלי ניסיון רב בדיני המשפחה ובהליכי גירושין ומאפשר לכל גולש/ת להכנס, לשאול, להתייעץ ולקבל מענה מהיר בכל ענייני המשפחה שמטרידים אותך. לחצו כאן לכניסה לפורום
רוצה לשמוע חוות דעת מקצועית? פנה/י לעורך הדין רם יוגב:
072-3360526
info@good-divorce.co.il

שעות פעילות: 9:00 - 19:00

כתובת: השיזף 4 רעננה

עורך דין גירושין כל הזכויות שמורות לבעליו החוקיים של האתר © האמור באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אישי | מפת האתר | תקנון